Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 205 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Stroomberg Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Ede met 94–175 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+6.0% t.o.v. mediaan van € 4.716/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 2.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 4971 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 471.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02284002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bron — 0.35 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Gezondheidscentrum Lunteren — 0.96 km |
| Huisartsenpraktijk | Kasbergen — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Lunteren — 0.64 km |
| Restaurant | Eetcafé de Peperbus — 0.05 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.403 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1755 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, eco-bouw, gedeeltelijk dubbel glas, geen spouw, grotendeels dubbelglas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd en voorzetramen |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 538 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Willemshoek 6 Harskamp dorp | 148 | A | € 698.000 | +€ 0 | € 698.000 | +€ 23.000 | |
| Meikade 16 Doesburg | 102 | B | € 695.000 |
+€ 11.220
1 stap(pen)
|
€ 706.220 | +€ 31.220 | |
| Nassaulaan 4 Bennekom-Zuidoost | 148 | G | € 575.000 |
+€ 59.200
6 stap(pen)
|
€ 634.200 | € -40.800 | |
| Rooseveltdreef 7 De Dreven | 124 | B | € 620.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 633.640 | € -41.360 | |
| Wandscheerstraat 19 Reehorst | 140 | C | € 599.000 |
+€ 28.000
2 stap(pen)
|
€ 627.000 | € -48.000 | |
| Mollenbos 26 De Bossen | 167 | A | € 730.000 | +€ 0 | € 730.000 | +€ 55.000 | |
| Schaapsweg 40 Indische buurt | 109 | C | € 595.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 616.800 | € -58.200 | |
| Langhoven 8 Boekelo | 155 | C | € 585.000 |
+€ 31.000
2 stap(pen)
|
€ 616.000 | € -59.000 | |
| Enkalaan 55 Enka | 115 | A | € 590.000 | +€ 0 | € 590.000 | € -85.000 | |
| Wuustersgoed 11 Halderbrink | 142 | B | € 750.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 765.620 | +€ 90.620 | |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -100.000 | |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | C | € 550.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 573.200 | € -101.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wandscheerstraat 19 Reehorst | 140 | 6 | C | € 599.000 | € 4.279 |
| Hendrik van Poelwijcklaan 26 De Laar | 132 | 6 | A | € 565.000 | € 4.280 |
| Rooseveltdreef 7 De Dreven | 124 | 6 | B | € 620.000 | € 5.000 |
| Waterloweg 33 Vogelbuurt | 145 | 6 | C | € 750.000 | € 5.172 |
| Wuustersgoed 11 Halderbrink | 142 | 5 | B | € 750.000 | € 5.282 |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | 5 | A | € 575.000 | € 4.492 |
| Willemshoek 6 Harskamp dorp | 148 | 5 | A | € 698.000 | € 4.716 |
| Soetendaalseweg 6 Halderbrink | 145 | 5 | C | € 795.000 | € 5.483 |
| Nassaulaan 4 Bennekom-Zuidoost | 148 | 5 | G | € 575.000 | € 3.885 |
| Enkalaan 55 Enka | 115 | 6 | A | € 590.000 | € 5.130 |
| Langhoven 8 Boekelo | 155 | 6 | C | € 585.000 | € 3.774 |
| Korenbloemlaan 20 Bloemenbuurt | 142 | 7 | C | € 850.000 | € 5.986 |