apartment · resale
Elektroweg 268
3051ND Rotterdam · Hillegersberg Zuid · wijk Hillegersberg-Schiebroek · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 79 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VERRA Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 164 apartments in Rotterdam met 55–102 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+4.1% t.o.v. mediaan van € 4.985/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Elektroweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Elektroweg 2 | 92 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 2 | 87 | A+++ | € 555.000 | € 6.379 |
| Elektroweg 4 | 87 | A+++ | € 570.000 | € 6.552 |
| Elektroweg 4 | 92 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 6 | 92 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 6 | 87 | A+++ | € 565.000 | € 6.494 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.440 |
|---|---|
| Dichtheid | 7065 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 442.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990661
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Tarcisiusschool (dependance) — 0.07 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.86 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schiebroekse Service Apotheek — 0.17 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Steffens & Balvert — 1.0 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 0.72 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Noord — 0.59 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.16 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.957 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 86.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 79 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.264 per jaar (~€ 105/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.062 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1027 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~316 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1938 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 274 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Statenweg 70 Blijdorp | 84 | C | € 395.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 411.800 | +€ 1.800 | |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | C | € 399.500 |
+€ 13.800
2 stap(pen)
|
€ 413.300 | +€ 3.300 | |
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | C | € 399.500 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 414.100 | +€ 4.100 | |
| Hondiusstraat 10 Middelland | 74 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 5.000 | |
| Paradijslaan 130 Nieuw Crooswijk | 72 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 5.000 | |
| Noorderhavenkade 31 Blijdorp | 75 | D | € 395.000 |
+€ 20.250
3 stap(pen)
|
€ 415.250 | +€ 5.250 | |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | B | € 395.000 |
+€ 8.140
1 stap(pen)
|
€ 403.140 | € -6.860 | |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | B | € 395.000 |
+€ 7.370
1 stap(pen)
|
€ 402.370 | € -7.630 | |
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | A+ | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | +€ 9.000 | |
| Mathenesserlaan 374 Nieuwe Westen | 72 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -10.000 | |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -11.000 | |
| Van Heukelomstraat 315 Het Lage Land | 88 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -11.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | 3 | D | € 430.000 | € 5.309 |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | 3 | A | € 399.000 | € 4.866 |
| Zevenkampse Ring 378 Zevenkamp | 79 | 3 | A | € 375.000 | € 4.747 |
| Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek | 75 | 3 | C | € 425.000 | € 5.667 |
| Hondiusstraat 10 Middelland | 74 | 3 | A | € 415.000 | € 5.608 |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | 3 | B | € 395.000 | € 5.338 |
| West-Kruiskade 31 Oude Westen | 84 | 3 | A | € 389.000 | € 4.631 |
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | 3 | C | € 399.500 | € 5.473 |
| Honingerdijk 57 Struisenburg | 85 | 3 | A | € 425.000 | € 5.000 |
| Paradijslaan 130 Nieuw Crooswijk | 72 | 3 | A | € 415.000 | € 5.764 |
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | 3 | A+ | € 419.000 | € 4.872 |
| Van der Sluysstraat 81 Provenierswijk | 79 | 4 | A | € 395.000 | € 5.000 |