databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Scheepersstraat 59

2021BH Haarlem · De Goede Hoop · wijk Transvaalwijk · Haarlem

€ 750.000
€ 6.048 / m²
124 7kamers B
Foto 1 van Scheepersstraat 59 Foto 2 van Scheepersstraat 59 Foto 3 van Scheepersstraat 59 Foto 4 van Scheepersstraat 59 Foto 5 van Scheepersstraat 59 Foto 6 van Scheepersstraat 59 Foto 7 van Scheepersstraat 59 Foto 8 van Scheepersstraat 59 Foto 9 van Scheepersstraat 59 Foto 10 van Scheepersstraat 59 Foto 11 van Scheepersstraat 59 Foto 12 van Scheepersstraat 59

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.124 m²
Perceel76 m²
Kamers7 (6 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 66 houses in Haarlem met 86–161 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+0.3% t.o.v. mediaan van € 6.028/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Haarlem

Inwoners2.590
Dichtheid16721 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 383.000 deze listing +96% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt43%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03921002 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Cirkel — 0.34 km · 24 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf CompaNanny — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Hapje Haarlem — 0.36 km · 10 totaal binnen zoekradius
Apotheek Frans Hals Apotheek — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Schoterpoort — 0.47 km · 8 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 3.15 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Haarlem — 0.85 km · 7 totaal binnen zoekradius
Restaurant Casa di Papi — 0.24 km · 19 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.581 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 161.957 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.480 per jaar (~€ 207/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.788 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2108 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~744 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 496 per jaar en 496 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1906
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud436 m³
TuinAchtertuin
Indeling7 kamers (6 slaapkamers)
Op funda sindsMei 21, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Padangstraat 23 Medanbuurt 120 A € 750.000 +€ 0 € 750.000 € 0
Pijnboomstraat 61 Kweektuinbuurt 115 C € 735.000 +€ 10.350
1 stap(pen)
  • C→B: € 10.350 (+ HR++ glas)
€ 745.350 € -4.650
Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar 128 C € 750.000 +€ 11.520
1 stap(pen)
  • C→B: € 11.520 (+ HR++ glas)
€ 761.520 +€ 11.520
Vinkenstraat 36 Nachtegaalbuurt 141 C € 750.000 +€ 12.690
1 stap(pen)
  • C→B: € 12.690 (+ HR++ glas)
€ 762.690 +€ 12.690
Siriusstraat 9 Sterrenbuurt 114 B € 735.000 +€ 0 € 735.000 € -15.000
Theemsstraat 37 Zeeheldenbuurt 113 D € 700.000 +€ 18.080
2 stap(pen)
  • D→C: € 7.910 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.170 (+ HR++ glas)
€ 718.080 € -31.920
Lange Herenstraat 50 Stationsbuurt 153 C € 700.000 +€ 13.770
1 stap(pen)
  • C→B: € 13.770 (+ HR++ glas)
€ 713.770 € -36.230
Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier 129 A € 795.000 +€ 0 € 795.000 +€ 45.000
Ooievaarstraat 23 Nachtegaalbuurt 126 B € 700.000 +€ 0 € 700.000 € -50.000
Muiderslotweg 143 Roemer Visscherbuurt 136 C € 795.000 +€ 12.240
1 stap(pen)
  • C→B: € 12.240 (+ HR++ glas)
€ 807.240 +€ 57.240
Berckheydestraat 14 Frans Halsbuurt 129 D € 669.000 +€ 20.640
2 stap(pen)
  • D→C: € 9.030 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 11.610 (+ HR++ glas)
€ 689.640 € -60.360
Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west 122 C € 800.000 +€ 10.980
1 stap(pen)
  • C→B: € 10.980 (+ HR++ glas)
€ 810.980 +€ 60.980

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Berckheydestraat 14 Frans Halsbuurt 129 7 D € 669.000 € 5.186
Theemsstraat 37 Zeeheldenbuurt 113 7 D € 700.000 € 6.195
Muiderslotweg 143 Roemer Visscherbuurt 136 7 C € 795.000 € 5.846
Eenhoornstraat 44 Sterrenbuurt 129 7 D € 895.000 € 6.938
Padangstraat 23 Medanbuurt 120 6 A € 750.000 € 6.250
Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar 128 6 C € 750.000 € 5.859
Ooievaarstraat 23 Nachtegaalbuurt 126 6 B € 700.000 € 5.556
Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west 122 6 C € 800.000 € 6.557
Marnixstraat 156 Bomenbuurt-west 135 7 B € 850.000 € 6.296
Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier 129 6 A € 795.000 € 6.163
Jan Gijzenkade 151 Dietsveld 129 6 D € 795.000 € 6.163
Achterweg 18 Kweektuinbuurt 125 6 D € 825.000 € 6.600