Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 90 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Prismaat Makelaars Beverwijk (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 165 apartments in Rotterdam met 62–117 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-8.2% t.o.v. mediaan van € 4.830/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Beukelaarsstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Beukelaarsstraat 80 | 86 | A | € 349.000 | € 4.058 |
| Beukelaarsstraat 80 | 86 | A | € 329.000 | € 3.826 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 12.185 |
|---|---|
| Dichtheid | 13581 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 243.000 deze listing +64% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991082
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Literaire Basisschool de Piramide — 0.19 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Kijkdoos — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.09 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.6 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Polderlaan — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 1.74 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Zuid — 0.86 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meydan — 0.06 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.905 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.025 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1170 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Heukelomstraat 315 Het Lage Land | 88 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € 0 | |
| Jacques Dutilhweg 701 's-Gravenland | 93 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € 0 | |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € 0 | |
| Van der Sluysstraat 81 Provenierswijk | 79 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -4.000 | |
| Vegastraat 57 Oud IJsselmonde | 99 | B | € 398.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 408.890 | +€ 9.890 | |
| West-Kruiskade 31 Oude Westen | 84 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -10.000 | |
| Aalscholverstraat 67 Oud Charlois | 94 | B | € 399.500 |
+€ 10.340
1 stap(pen)
|
€ 409.840 | +€ 10.840 | |
| Statenweg 70 Blijdorp | 84 | C | € 395.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 411.800 | +€ 12.800 | |
| Strevelsweg 958 Vreewijk | 92 | B | € 375.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 385.120 | € -13.880 | |
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | A+ | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | +€ 20.000 | |
| Brielselaan 18 Tarwewijk | 92 | A+ | € 420.000 | +€ 0 | € 420.000 | +€ 21.000 | |
| Vignolahof 9 Prinsenland | 88 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 26.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Heukelomstraat 315 Het Lage Land | 88 | 4 | A | € 399.000 | € 4.534 |
| Woelwijkstraat 54 Oude Noorden | 89 | 4 | C | € 425.000 | € 4.775 |
| Voermanweg 386 Oosterflank | 91 | 4 | A | € 365.000 | € 4.011 |
| Aalscholverstraat 67 Oud Charlois | 94 | 4 | B | € 399.500 | € 4.250 |
| Mathenesserstraat 128 Spangen | 93 | 4 | A | € 355.000 | € 3.817 |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 91 | 4 | A | € 450.000 | € 4.945 |
| Statenweg 70 Blijdorp | 84 | 4 | C | € 395.000 | € 4.702 |
| Gordelweg 124 Bergpolder | 97 | 4 | B | € 450.000 | € 4.639 |
| Jacques Dutilhweg 701 's-Gravenland | 93 | 3 | A | € 399.000 | € 4.290 |
| Brielselaan 18 Tarwewijk | 92 | 3 | A+ | € 420.000 | € 4.565 |
| Strevelsweg 958 Vreewijk | 92 | 3 | B | € 375.000 | € 4.076 |
| Vignolahof 9 Prinsenland | 88 | 5 | A | € 425.000 | € 4.830 |