apartment · resale
Rooseveltlaan 151
1079AL Amsterdam · Scheldebuurt-Midden · wijk Scheldebuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Kamers | 5 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Smit & Heinen Makelaars en Taxateurs o/z (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 241 apartments in Amsterdam met 69–128 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 75e percentiel (+13.1% t.o.v. mediaan van € 7.812/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.120 |
|---|---|
| Dichtheid | 19468 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 697.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KK03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | School van Maas en Waal — 0.19 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Dynamo-voorschool Maas en Waal — 0.2 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.27 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Scheldesraat — 0.52 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.93 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Europaplein — 0.54 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Zoet & Peper — 0.15 km · 105 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.177 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 189.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.980 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.342 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1683 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~594 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 396 per jaar en 396 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1934 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | TrendLine I/II HRC (Nefit) (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 368 m³ |
| Indeling | 5 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Postjesweg 116 Orteliusbuurt-Zuid | 98 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € 0 | |
| Tichelstraat 55 Anjeliersbuurt-Noord | 90 | B | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € 0 | |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | A+++ | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € 0 | |
| Palmstraat 24 Driehoekbuurt | 109 | B | € 869.000 | +€ 0 | € 869.000 | € -6.000 | |
| Staringplein 5 Cremerbuurt-West | 92 | C | € 875.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 883.280 | +€ 8.280 | |
| Plantage Muidergracht 141 Plantage | 92 | D | € 845.000 |
+€ 14.720
2 stap(pen)
|
€ 859.720 | € -15.280 | |
| Haparandaweg 752 Houthavens-West | 102 | A+ | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 20.000 | |
| Haarlemmerdijk 139 Haarlemmerbuurt-West | 90 | A | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 20.000 | |
| Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West | 102 | D | € 835.000 |
+€ 16.320
2 stap(pen)
|
€ 851.320 | € -23.680 | |
| Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 106 | C | € 835.000 |
+€ 9.540
1 stap(pen)
|
€ 844.540 | € -30.460 | |
| Roerstraat 3 Scheldebuurt-Midden | 99 | C | € 835.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 843.910 | € -31.090 | |
| Westerdoksdijk 151 Westerdokseiland | 102 | A | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Roerstraat 3 Scheldebuurt-Midden | 99 | 5 | C | € 835.000 | € 8.434 |
| Bestevâerstraat 105 Landlust-Zuid | 101 | 5 | B | € 795.000 | € 7.871 |
| Eerste Nassaustraat 4 De Wittenbuurt-Noord | 103 | 5 | D | € 950.000 | € 9.223 |
| Postjesweg 116 Orteliusbuurt-Zuid | 98 | 4 | A | € 875.000 | € 8.929 |
| Palmstraat 24 Driehoekbuurt | 109 | 5 | B | € 869.000 | € 7.972 |
| Haparandaweg 752 Houthavens-West | 102 | 4 | A+ | € 895.000 | € 8.775 |
| Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West | 102 | 4 | D | € 835.000 | € 8.186 |
| Westerdoksdijk 151 Westerdokseiland | 102 | 4 | A | € 925.000 | € 9.069 |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost | 98 | 4 | C | € 785.000 | € 8.010 |
| Memeleiland 91 Houthavens-West | 102 | 6 | A++ | € 800.000 | € 7.843 |