apartment · resale
Conradstraat 132
1018NM Amsterdam · Czaar Peterbuurt · wijk Oostelijke Eilanden/Kadijken · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ramón Mossel Makelaardij o.g. B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 260 apartments in Amsterdam met 64–119 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-20.7% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.320 |
|---|---|
| Dichtheid | 22329 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 454.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 75% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AK05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Oostelijke Eilanden — 0.16 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Amarkt Czar Peter — 0.2 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Czaar Peter — 0.24 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Linnaeus — 0.88 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 0.98 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Pizza Vagabond — 0.03 km · 87 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.288 per jaar (~€ 107/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.852 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1012 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~276 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leuvenstraat 78 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 97 | C | € 550.000 |
+€ 27.160
3 stap(pen)
|
€ 577.160 | +€ 2.160 | |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | C | € 549.000 |
+€ 28.280
3 stap(pen)
|
€ 577.280 | +€ 2.280 | |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | A | € 565.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 571.880 | € -3.120 | |
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | A | € 575.000 |
+€ 7.520
1 stap(pen)
|
€ 582.520 | +€ 7.520 | |
| Eksterstraat 49 Vogelbuurt-Zuid | 81 | G | € 525.000 |
+€ 38.880
7 stap(pen)
|
€ 563.880 | € -11.120 | |
| Boeckenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | G | € 550.000 |
+€ 40.800
7 stap(pen)
|
€ 590.800 | +€ 15.800 | |
| IJplein 242 IJplein e.o. | 86 | B | € 575.000 |
+€ 16.340
2 stap(pen)
|
€ 591.340 | +€ 16.340 | |
| Cornelis van Rijplantsoen 85 Dobbebuurt | 98 | B | € 575.000 |
+€ 18.620
2 stap(pen)
|
€ 593.620 | +€ 18.620 | |
| Leuvenstraat 136 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 101 | A | € 545.000 |
+€ 8.080
1 stap(pen)
|
€ 553.080 | € -21.920 | |
| Eva Besnyöstraat 527 Theo van Goghparkbuurt | 94 | A++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -25.000 | |
| Bolestein 238 Buitenveldert-Zuidwest | 92 | C | € 575.000 |
+€ 25.760
3 stap(pen)
|
€ 600.760 | +€ 25.760 | |
| Brittenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | C | € 525.000 |
+€ 23.800
3 stap(pen)
|
€ 548.800 | € -26.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | 4 | A | € 575.000 | € 6.117 |
| Leuvenstraat 138 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 89 | 4 | A | € 540.000 | € 6.067 |
| Johan Huizingalaan 599 Staalmanbuurt | 94 | 4 | A | € 525.000 | € 5.585 |
| Beverenstraat 61 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 94 | 4 | A | € 515.000 | € 5.479 |
| Leuvenstraat 78 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 97 | 4 | C | € 550.000 | € 5.670 |
| Cornelis van Rijplantsoen 85 Dobbebuurt | 98 | 4 | B | € 575.000 | € 5.867 |
| IJplein 242 IJplein e.o. | 86 | 4 | B | € 575.000 | € 6.686 |
| Boeckenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | 4 | G | € 550.000 | € 6.471 |
| Brittenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | 4 | C | € 525.000 | € 6.176 |
| Westlandgracht 237 Aalsmeerwegbuurt-West | 87 | 4 | C | € 665.000 | € 7.644 |
| Bolestein 238 Buitenveldert-Zuidwest | 92 | 5 | C | € 575.000 | € 6.250 |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | 4 | C | € 549.000 | € 5.436 |