databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Orinoco 28

1186HW Amstelveen · Kringloopbuurt · wijk Groenelaan · Amstelveen

€ 850.000
€ 5.120 / m²
166 5kamers A
Foto 1 van Orinoco 28 Foto 2 van Orinoco 28 Foto 3 van Orinoco 28 Foto 4 van Orinoco 28 Foto 5 van Orinoco 28 Foto 6 van Orinoco 28 Foto 7 van Orinoco 28 Foto 8 van Orinoco 28 Foto 9 van Orinoco 28 Foto 10 van Orinoco 28 Foto 11 van Orinoco 28 Foto 12 van Orinoco 28

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.166 m²
Perceel156 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar FELIX, Makelaar van Amstelveen e.o. (VN)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Amstelveen met 116–215 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-17.4% t.o.v. mediaan van € 6.198/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amstelveen

Inwoners2.090
Dichtheid6483 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 449.000 deze listing +89% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt69%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03620905 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Akker — 0.39 km · 16 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Boots Apotheek Groenelaan — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Frakking & Tjin-A-Ton — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Ziekenhuis Amstelland — 1.02 km
OV-station (naamloos) — 1.36 km · 5 totaal binnen zoekradius
Restaurant Eten in de Olmen — 0.48 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.058 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 182.609 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 166 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.656 per jaar (~€ 221/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.279 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2158 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~664 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1971
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieHR-glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en gehele vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelINtergas HRE 36/30 CW5 Combi (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud553 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 21, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt 151 B € 850.000 +€ 16.610
1 stap(pen)
  • B→A: € 16.610 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 866.610 +€ 16.610
Oostelijk Halfrond 32 Zeestratenbuurt 133 A € 875.000 +€ 0 € 875.000 +€ 25.000
Straat van Magelhaens 28 Zeestratenbuurt 121 C € 795.000 +€ 24.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 819.200 € -30.800
Watercirkel 127 Watercirkelbuurt 133 B € 800.000 +€ 14.630
1 stap(pen)
  • B→A: € 14.630 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 814.630 € -35.370
Erasmuslaan 94 Van der Leekbuurt 131 C € 785.000 +€ 26.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.790 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.410 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 811.200 € -38.800
Hannie Schaftstraat 26 Heldenbuurt 128 C € 785.000 +€ 25.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.520 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.080 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 810.600 € -39.400
Asserring 53 Theaterbuurt 132 B € 795.000 +€ 14.520
1 stap(pen)
  • B→A: € 14.520 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 809.520 € -40.480
Wezer 11 Watercirkelbuurt 155 C € 775.000 +€ 31.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 13.950 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 17.050 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 806.000 € -44.000
Guido van Dethlaan 4 Theaterbuurt 138 A € 785.000 +€ 0 € 785.000 € -65.000
Moldau 7 Watercirkelbuurt 153 C € 750.000 +€ 30.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 13.770 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.830 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 780.600 € -69.400
Suze Robertsonlaan 11 Betsy Perkbuurt 158 A € 925.000 +€ 0 € 925.000 +€ 75.000
Brantwijk 45 Elsrijk Oost 150 C € 925.000 +€ 30.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 13.500 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.500 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 955.000 +€ 105.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Suze Robertsonlaan 11 Betsy Perkbuurt 158 5 A € 925.000 € 5.854
Moldau 7 Watercirkelbuurt 153 5 C € 750.000 € 4.902
Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk 157 5 A € 995.000 € 6.338
Wezer 11 Watercirkelbuurt 155 4 C € 775.000 € 5.000
Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt 151 6 B € 850.000 € 5.629
Brantwijk 45 Elsrijk Oost 150 6 C € 925.000 € 6.167
Jane Addamslaan 6 Kastelenbuurt 172 5 A € 1.095.000 € 6.366
Jol 221 Punterbuurt 143 5 A € 725.000 € 5.070
Landlust 13 Molenbuurt 142 5 A € 985.000 € 6.937
Maarten Lutherweg 214 Augustinuspark 160 6 A+ € 1.075.000 € 6.719
Guido van Dethlaan 4 Theaterbuurt 138 5 A € 785.000 € 5.688
Burgemeester Haspelslaan 192 Elsrijk Oost 170 6 B € 1.092.000 € 6.424