apartment · resale
Bos en Lommerweg 315
1055DZ Amsterdam · Erasmusparkbuurt-West · wijk Erasmuspark · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 89 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brummel & Beuk Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 254 apartments in Amsterdam met 62–115 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+7.0% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Bos en Lommerweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Bos en Lommerweg 97 | 52 | F | € 430.000 | € 8.269 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.975 |
|---|---|
| Dichtheid | 13408 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 452.000 deze listing +66% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EF02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zijderoute — 0.45 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.3 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Mediport — 0.35 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sanitas — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 0.95 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Vlugtlaan — 0.96 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kahvealti — 0.17 km · 50 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 160.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.424 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.700 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1157 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~356 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1940 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HRE (gas gestookt uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 310 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. | 88 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland | 83 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | C | € 725.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 742.000 | € -8.000 | |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | B | € 750.000 |
+€ 9.350
1 stap(pen)
|
€ 759.350 | +€ 9.350 | |
| Deymanstraat 38 Weesperzijde-Noord | 90 | A | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | € -15.000 | |
| Albert Luthulistraat 31 Transvaalbuurt-West | 80 | B | € 725.000 |
+€ 8.800
1 stap(pen)
|
€ 733.800 | € -16.200 | |
| Krammerstraat 1 Wielingenbuurt | 93 | C | € 750.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 768.600 | +€ 18.600 | |
| Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost | 92 | D | € 750.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 774.840 | +€ 24.840 | |
| Waterspiegelplein 34 GWL-terrein | 98 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -25.000 | |
| Transvaalstraat 39 Transvaalbuurt-Oost | 81 | D | € 700.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 721.870 | € -28.130 | |
| Langestraat 42 Langestraat e.o. | 87 | G | € 750.000 |
+€ 34.800
6 stap(pen)
|
€ 784.800 | +€ 34.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Churchill-laan 197 Wielingenbuurt | 90 | 4 | C | € 775.000 | € 8.611 |
| Langestraat 42 Langestraat e.o. | 87 | 4 | G | € 750.000 | € 8.621 |
| Libau-eiland 65 Houthavens-West | 90 | 4 | A++ | € 795.000 | € 8.833 |
| Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost | 92 | 4 | D | € 750.000 | € 8.152 |
| Van Hallstraat 17 Westerstaatsman | 92 | 4 | C | € 785.000 | € 8.533 |
| Krammerstraat 1 Wielingenbuurt | 93 | 4 | C | € 750.000 | € 8.065 |
| Olympiaplein 156 Van Tuyllbuurt | 93 | 4 | D | € 795.000 | € 8.548 |
| Hoofdweg 815 Robert Scottbuurt-West | 93 | 4 | A+ | € 699.000 | € 7.516 |
| Westlandgracht 237 Aalsmeerwegbuurt-West | 87 | 4 | C | € 665.000 | € 7.644 |
| Mauritskade 93 Dapperbuurt-Noord | 85 | 4 | B | € 675.000 | € 7.941 |
| Plantage Muidergracht 141 Plantage | 92 | 4 | D | € 845.000 | € 9.185 |
| Tichelstraat 55 Anjeliersbuurt-Noord | 90 | 4 | B | € 875.000 | € 9.722 |