house · resale
Johan Winklerwei 395
8915EW Leeuwarden · Westeinde · wijk Westeinde e.o. · Leeuwarden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 151 m² |
| Perceel | 177 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Faber Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Leeuwarden met 105–196 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 2e percentiel (-24.3% t.o.v. mediaan van € 2.972/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 3.840 |
|---|---|
| Dichtheid | 4444 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 261.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 2.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00803101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SBO De Trilker — 0.39 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sinne Bachstraat — 0.67 km |
| Supermarkt | Poiesz — 0.3 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bilgaard — 1.25 km |
| Huisartsenpraktijk | GGZ Centrum voor Neuropsychiatrie — 1.09 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 3.25 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Valerius — 0.56 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 71.630 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 151 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.416 per jaar (~€ 201/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.822 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1963 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~604 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en pelletkachel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 508 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kingmastate 74 Camminghaburen-Noord | 137 | B | € 325.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 340.070 | +€ 570 | |
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | B | € 325.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 338.200 | € -1.300 | |
| Fedde Schurerwei 13 Westeinde | 137 | C | € 315.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 342.400 | +€ 2.900 | |
| Douwe Kalmaleane 63 Westeinde | 123 | C | € 319.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 343.600 | +€ 4.100 | |
| Gysbert Japicxstraat 73 Oranjewijk | 106 | C | € 325.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 346.200 | +€ 6.700 | |
| Gysbert Japicxstrjitte 49 Stiens | 117 | D | € 298.500 |
+€ 31.590
3 stap(pen)
|
€ 330.090 | € -9.410 | |
| Finsterbuorren 6 Buitengebied Jelsum | 124 | A+++ | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | +€ 10.000 | |
| Achter de Hoven 125 Achter de Hoven | 142 | F | € 299.000 |
+€ 52.540
5 stap(pen)
|
€ 351.540 | +€ 12.040 | |
| Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden | 124 | B | € 339.500 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 353.140 | +€ 13.640 | |
| Carel Fabritiusstraat 8 Hollanderwijk | 119 | F | € 275.000 |
+€ 44.030
5 stap(pen)
|
€ 319.030 | € -20.470 | |
| 8e Vegelindwarsstraat 16 Achter de Hoven | 124 | B | € 299.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 312.640 | € -26.860 | |
| Taanpôle 8 Warten | 117 | C | € 289.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 312.400 | € -27.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kingmastate 74 Camminghaburen-Noord | 137 | 5 | B | € 325.000 | € 2.372 |
| Achter de Hoven 125 Achter de Hoven | 142 | 6 | F | € 299.000 | € 2.106 |
| Barend van der Veenwei 40 Westeinde | 143 | 5 | B | € 425.000 | € 2.972 |
| Fedde Schurerwei 13 Westeinde | 137 | 6 | C | € 315.000 | € 2.299 |
| Goudenregenstraat 25 Oldegalileën | 130 | 5 | B | € 379.000 | € 2.915 |
| Douwe Kalmaleane 55 Westeinde | 150 | 6 | C | € 419.000 | € 2.793 |
| Skrok 49 Bilgaard | 133 | 6 | A | € 370.000 | € 2.782 |
| Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden | 124 | 5 | B | € 339.500 | € 2.738 |
| Hoxma 20 Grou | 127 | 5 | A | € 399.000 | € 3.142 |
| Sjaerdemaslot 21 Camminghaburen-Midden | 170 | 5 | B | € 449.500 | € 2.644 |
| Finsterbuorren 6 Buitengebied Jelsum | 124 | 4 | A+++ | € 349.500 | € 2.819 |
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | 5 | B | € 325.000 | € 2.708 |