house · resale
Newtonstraat 8
2871PM Schoonhoven · Schoonhoven-West · wijk Wijk 12 Schoonhoven · Krimpenerwaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 149 m² |
| Perceel | 453 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Schoonhoven (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Krimpenerwaard met 104–193 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+17.6% t.o.v. mediaan van € 4.675/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Krimpenerwaard
| Inwoners | 3.925 |
|---|---|
| Dichtheid | 7075 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 342.000 deze listing +139% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19311202
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vlieger — 0.33 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Tuimelaartje — 0.47 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.57 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schoonhovense Apotheek — 1.16 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk van der Gaag — 1.16 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 176.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 149 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.980 per jaar (~€ 248/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.158 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2533 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~894 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 596 per jaar en 596 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Trendline HRC25 CW klasse 4 (gas gestookt uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 568 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Krimpenerwaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dijklaan 190 Bergstoep | 133 | C | € 819.000 |
+€ 11.970
1 stap(pen)
|
€ 830.970 | +€ 11.970 | |
| Tussenlanen 8 Bergambacht-Dorp | 111 | G | € 849.500 |
+€ 32.190
5 stap(pen)
|
€ 881.690 | +€ 62.690 | |
| Middelblok 7 Gouderak | 165 | G | € 849.000 |
+€ 47.850
5 stap(pen)
|
€ 896.850 | +€ 77.850 | |
| Havenstraatse Wal 15 Schoonhoven-Oude Stad | 111 | D | € 665.000 |
+€ 17.760
2 stap(pen)
|
€ 682.760 | € -136.240 | |
| Goudseweg 52 Stolwijk | 123 | A | € 670.000 | +€ 0 | € 670.000 | € -149.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dijklaan 190 Bergstoep | 133 | 5 | C | € 819.000 | € 6.158 |
| Middelblok 7 Gouderak | 165 | 5 | G | € 849.000 | € 5.145 |
| Veenderij 36 Stolwijk | 130 | 6 | A | € 550.000 | € 4.231 |
| Goudseweg 52 Stolwijk | 123 | 5 | A | € 670.000 | € 5.447 |
| Lange Stoep 6 Voorstraat en Centrum | 125 | 6 | C | € 569.000 | € 4.552 |
| Zwanendreef 6 Stolwijk | 138 | 6 | B | € 475.000 | € 3.442 |
| Tapuitstraat 49 Willige-Langerak | 123 | 5 | A+ | € 575.000 | € 4.675 |
| Gruttostraat 29 Willige-Langerak | 123 | 5 | A | € 545.000 | € 4.431 |
| Tussenlanen 8 Bergambacht-Dorp | 111 | 5 | G | € 849.500 | € 7.653 |
| Havenstraatse Wal 15 Schoonhoven-Oude Stad | 111 | 5 | D | € 665.000 | € 5.991 |
| Koningin Julianastraat 11 Berkenwoude | 112 | 6 | A | € 469.000 | € 4.188 |
| Leeuwerikstraat 23 Agterpoort | 107 | 6 | B | € 435.000 | € 4.065 |