house · resale
Bunt 28
1273CA Huizen · Huizermaat West · wijk Wijk 08 Huizermaat West en Zuid · Huizen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 180 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Westeneng Verbeek Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Huizen met 81–152 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.692/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Huizen
| Inwoners | 3.265 |
|---|---|
| Dichtheid | 5156 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 424.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04060817
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Gooische Montessorischool — 0.08 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.95 km |
| Supermarkt | Nettorama — 0.16 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega Apotheek Huizermaat — 0.13 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Huizermaat — 0.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Regionaal Medisch Centrum Blaricum — 4.91 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | San Giorgio — 0.16 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.872 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.777 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1521 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~468 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 432 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Huizen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Akkerweg 15 Bovenweg | 112 | C | € 525.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 547.400 | € -1.600 | |
| Dr. Lelylaan 73 Zenderwijk | 129 | C | € 525.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 550.800 | +€ 1.800 | |
| Stuurboord 13 Stad en Lande | 135 | E | € 495.000 |
+€ 44.550
4 stap(pen)
|
€ 539.550 | € -9.450 | |
| Dekemastate 12 Bijvanck Noord | 124 | C | € 549.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 573.800 | +€ 24.800 | |
| Spaarne 4 Huizermaat West | 125 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 26.000 | |
| Meentweg 37 De Noord | 88 | C | € 560.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 577.600 | +€ 28.600 | |
| Vecht 12 Huizermaat Noord | 118 | C | € 485.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 508.600 | € -40.400 | |
| Eierlanden 64 Bovenmaat Noord | 110 | C | € 485.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 507.000 | € -42.000 | |
| Bakboord 28 Stad en Lande | 129 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -50.000 | |
| Salamander 16 Bijvanck Noord | 112 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -54.000 | |
| Eierlanden 47 Bovenmaat Noord | 110 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -64.000 | |
| Koedijk 26 Bovenweg | 147 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 76.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Akkerweg 15 Bovenweg | 112 | 5 | C | € 525.000 | € 4.688 |
| Vecht 12 Huizermaat Noord | 118 | 5 | C | € 485.000 | € 4.110 |
| Salamander 16 Bijvanck Noord | 112 | 5 | A | € 495.000 | € 4.420 |
| Spaarne 4 Huizermaat West | 125 | 5 | A | € 575.000 | € 4.600 |
| Hoofdweg 62 Bijvanck Noord | 120 | 5 | D | € 625.000 | € 5.208 |
| Eierlanden 64 Bovenmaat Noord | 110 | 5 | C | € 485.000 | € 4.409 |
| Eierlanden 47 Bovenmaat Noord | 110 | 5 | A | € 485.000 | € 4.409 |
| Warandebergstraat 6 Industriewijk 't Plaveen | 122 | 5 | A+++ | € 649.000 | € 5.320 |
| Dr. Lelylaan 73 Zenderwijk | 129 | 5 | C | € 525.000 | € 4.070 |
| Bakboord 28 Stad en Lande | 129 | 5 | A | € 499.000 | € 3.868 |
| Dekemastate 12 Bijvanck Noord | 124 | 6 | C | € 549.000 | € 4.427 |
| Stuurboord 13 Stad en Lande | 135 | 5 | E | € 495.000 | € 3.667 |