house · resale
Hoepelmaker 6
3262DB Oud-Beijerland · Oud-Beijerland Zoomwijck · wijk Wijk 00 Oud-Beijerland · Hoeksche Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 161 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij de Jong B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Hoeksche Waard met 73–136 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 34e percentiel (-5.1% t.o.v. mediaan van € 4.206/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hoeksche Waard
| Inwoners | 4.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 6538 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 362.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19630005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.3 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.14 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Zoomwijck — 0.16 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antes klinieken Poortugaal — 2.5 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.65 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bellisimo — 0.14 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.000 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.100 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.175 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1785 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~630 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 420 per jaar en 420 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Trendline CW4 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 371 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoeksche Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zilvermeeuw 34 Oud-Beijerland Zoomwijck | 119 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 6.000 | |
| Sweelinckstraat 25 Numansdorp Woonkern | 113 | C | € 394.500 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 404.670 | € -14.330 | |
| Veerweg 12 Numansdorp Buitengebied | 79 | C | € 395.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 402.110 | € -16.890 | |
| Hoofdland 11 Mijnsheerenland Woonkern | 110 | C | € 435.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 444.900 | +€ 25.900 | |
| Klipper 10 Oud-Beijerland Zoomwijck | 105 | C | € 439.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 448.450 | +€ 29.450 | |
| Schorredijk 43 Puttershoek Woonkern | 107 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 31.000 | |
| Strijenseweg 106 's-Gravendeel Woonkern | 85 | C | € 369.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 376.650 | € -42.350 | |
| Waalhavenstraat 18 Oud-Beijerland Zuidwijk | 132 | C | € 450.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 461.880 | +€ 42.880 | |
| Biezenbloker 8 Puttershoek Woonkern | 92 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -44.000 | |
| Blaaksedijk 278 Mijnsheerenland Buitengebied | 77 | F | € 350.000 |
+€ 20.020
4 stap(pen)
|
€ 370.020 | € -48.980 | |
| Poortlaan 54 Oud-Beijerland Poortwijk | 122 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 50.000 | |
| Veerweg 10 Numansdorp Buitengebied | 89 | C | € 469.000 |
+€ 8.010
1 stap(pen)
|
€ 477.010 | +€ 58.010 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Klipper 10 Oud-Beijerland Zoomwijck | 105 | 5 | C | € 439.000 | € 4.181 |
| Julianastraat 67 Strijen Woonkern | 100 | 4 | C | € 340.000 | € 3.400 |
| Schorredijk 43 Puttershoek Woonkern | 107 | 5 | A | € 450.000 | € 4.206 |
| Hoofdland 11 Mijnsheerenland Woonkern | 110 | 5 | C | € 435.000 | € 3.955 |
| Sweelinckstraat 25 Numansdorp Woonkern | 113 | 5 | C | € 394.500 | € 3.491 |
| Molendijk 74 Goudswaard Woonkern | 118 | 4 | C | € 495.000 | € 4.195 |
| Veerweg 10 Numansdorp Buitengebied | 89 | 4 | C | € 469.000 | € 5.270 |
| Zilvermeeuw 34 Oud-Beijerland Zoomwijck | 119 | 5 | B | € 425.000 | € 3.571 |
| Biezenbloker 8 Puttershoek Woonkern | 92 | 5 | A | € 375.000 | € 4.076 |
| Poortlaan 54 Oud-Beijerland Poortwijk | 122 | 4 | A | € 469.000 | € 3.844 |
| Strijenseweg 106 's-Gravendeel Woonkern | 85 | 4 | C | € 369.000 | € 4.341 |
| Kemphaanpad 11 Strijen Woonkern | 121 | 5 | C | € 350.000 | € 2.893 |