databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Van Oldenbarneveldtstraat 78

1052KG Amsterdam · Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost · wijk Frederik Hendrikbuurt · Amsterdam

€ 525.000
€ 8.468 / m²
62 2kamers B
Foto 1 van Van Oldenbarneveldtstraat 78 Foto 2 van Van Oldenbarneveldtstraat 78 Foto 3 van Van Oldenbarneveldtstraat 78 Foto 4 van Van Oldenbarneveldtstraat 78 Foto 5 van Van Oldenbarneveldtstraat 78 Foto 6 van Van Oldenbarneveldtstraat 78 Foto 7 van Van Oldenbarneveldtstraat 78 Foto 8 van Van Oldenbarneveldtstraat 78 Foto 9 van Van Oldenbarneveldtstraat 78 Foto 10 van Van Oldenbarneveldtstraat 78 Foto 11 van Van Oldenbarneveldtstraat 78 Foto 12 van Van Oldenbarneveldtstraat 78

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.62 m²
Kamers2 (1 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Vos & Kleian Makelaardij B.V. (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 220 apartments in Amsterdam met 43–80 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (-0.4% t.o.v. mediaan van € 8.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Van Oldenbarneveldtstraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Van Oldenbarneveldtstraat 34 236 C € 1.750.000 € 7.415
Van Oldenbarneveldtstraat 52 93 A € 795.000 € 8.548
Van Oldenbarneveldtstraat 87 58 E € 525.000 € 9.052

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners3.115
Dichtheid27613 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 456.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt69%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363EJ03 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Dr. Rijk Kramerschool — 0.09 km · 31 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf (naamloos) — 0.65 km · 8 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.14 km · 40 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Frederik Hendrik — 0.23 km · 16 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Kappeyne van de Coppello — 0.24 km · 22 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Reade (JBI) — 1.99 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Busstation Elandsgracht — 0.6 km · 19 totaal binnen zoekradius
Restaurant Mitsos — 0.02 km · 230 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.506 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 113.043 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 62 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.240 per jaar (~€ 103/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.609 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1054 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~372 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 248 per jaar en 248 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
IsolatieDakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt, eigendom
Energielabel (officieel)B
Inhoud180 m³
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sindsMei 20, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Meerhuizenstraat 11 IJselbuurt-Oost 69 A € 530.000 +€ 0 € 530.000 +€ 5.000
Jacob van Lennepkade 228 Borgerbuurt 57 C € 525.000 +€ 5.130
1 stap(pen)
  • C→B: € 5.130 (+ HR++ glas)
€ 530.130 +€ 5.130
Legmeerstraat 24 Legmeerpleinbuurt 60 C € 525.000 +€ 5.400
1 stap(pen)
  • C→B: € 5.400 (+ HR++ glas)
€ 530.400 +€ 5.400
Bilderdijkstraat 72 Da Costabuurt-Noord 60 C € 525.000 +€ 5.400
1 stap(pen)
  • C→B: € 5.400 (+ HR++ glas)
€ 530.400 +€ 5.400
Overtoom 414 Cremerbuurt-West 63 C € 525.000 +€ 5.670
1 stap(pen)
  • C→B: € 5.670 (+ HR++ glas)
€ 530.670 +€ 5.670
Bilderdijkstraat 188 Da Costabuurt-Zuid 63 A € 535.000 +€ 0 € 535.000 +€ 10.000
Kinderdijkstraat 28 Scheldebuurt-Oost 60 E € 500.000 +€ 13.200
3 stap(pen)
  • E→D: € 3.600 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.200 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 5.400 (+ HR++ glas)
€ 513.200 € -11.800
Van Oldenbarneveldtstraat 87 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost 58 E € 525.000 +€ 12.760
3 stap(pen)
  • E→D: € 3.480 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.060 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 5.220 (+ HR++ glas)
€ 537.760 +€ 12.760
De Clercqstraat 7 Da Costabuurt-Noord 63 D € 500.000 +€ 10.080
2 stap(pen)
  • D→C: € 4.410 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 5.670 (+ HR++ glas)
€ 510.080 € -14.920
Staringstraat 10 Cremerbuurt-West 55 F € 495.000 +€ 14.300
4 stap(pen)
  • F→E: € 2.200 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 3.300 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 3.850 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 4.950 (+ HR++ glas)
€ 509.300 € -15.700
Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid 59 C € 500.000 +€ 5.310
1 stap(pen)
  • C→B: € 5.310 (+ HR++ glas)
€ 505.310 € -19.690
Kruysweerstraat 315 Amstelkwartier-Noord 59 A++++ € 545.000 +€ 0 € 545.000 +€ 20.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Bilderdijkstraat 188 Da Costabuurt-Zuid 63 2 A € 535.000 € 8.492
De Clercqstraat 7 Da Costabuurt-Noord 63 2 D € 500.000 € 7.937
Legmeerstraat 24 Legmeerpleinbuurt 60 2 C € 525.000 € 8.750
Nieuwpoortstraat 86 Bedrijventerrein Landlust 61 2 A € 495.000 € 8.115
Marcantilaan 345 Marcanti 60 2 B € 495.000 € 8.250
Kruysweerstraat 315 Amstelkwartier-Noord 59 2 A++++ € 545.000 € 9.237
Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid 59 2 C € 500.000 € 8.475
Uiterwaardenstraat 284 Scheldebuurt-Midden 59 2 D € 495.000 € 8.390
Van Oldenbarneveldtstraat 87 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost 58 2 E € 525.000 € 9.052
Hasebroekstraat 3 Bellamybuurt-Zuid 64 2 B € 465.000 € 7.266
Honselersdijkstraat 12 Delflandpleinbuurt-Oost 62 2 C € 449.000 € 7.242
J.H. Hisgenpad 305 Elzenhagen-Zuid 58 2 A++ € 475.000 € 8.190