apartment · resale
Rigoletto 53
2907JG Capelle aan den IJssel · Operabuurt · wijk Schollevaar Zuid · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 apartments in Capelle aan den IJssel met 53–100 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 58e percentiel (+0.4% t.o.v. mediaan van € 4.529/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 2.060 |
|---|---|
| Dichtheid | 11849 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 290.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020777
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sjalomschool — 0.47 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.41 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.63 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Schollevaar — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van der Spek — 1.17 km |
| Ziekenhuis | De Lupine — 1.93 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Capelle Schollevaar — 0.8 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Petit Retaurant Schollebos — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.540 per jaar (~€ 128/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.799 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1309 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~462 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 308 per jaar en 308 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Kopspoor 119 Sporenbuurt-west | 74 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | € -1.000 | |
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | C | € 339.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 346.110 | € -3.890 | |
| Henry Moorepassage 232 Kunstenaarsbuurt | 71 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | +€ 10.000 | |
| Louis Couperusplaats 95 Dichtersbuurt | 85 | F | € 315.000 |
+€ 22.100
4 stap(pen)
|
€ 337.100 | € -12.900 | |
| Henry Moorepassage 238 Kunstenaarsbuurt | 71 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -15.000 | |
| Frederik van Eedenplaats 63 Dichtersbuurt | 85 | E | € 309.000 |
+€ 18.700
3 stap(pen)
|
€ 327.700 | € -22.300 | |
| Lemelerberg 117 Bergenbuurt | 91 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Rodinrade 98 Kunstenaarsbuurt | 71 | B | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | € -31.000 | |
| Alkenoord 126 Alkenoord | 84 | D | € 298.000 |
+€ 13.440
2 stap(pen)
|
€ 311.440 | € -38.560 | |
| Fluiterlaan 502 Koperwiek | 85 | C | € 385.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 392.650 | +€ 42.650 | |
| Slotlaan 122 Dichtersbuurt | 68 | D | € 295.000 |
+€ 10.880
2 stap(pen)
|
€ 305.880 | € -44.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | 3 | C | € 339.000 | € 4.291 |
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | 3 | A | € 350.000 | € 4.375 |
| Kopspoor 119 Sporenbuurt-west | 74 | 3 | A | € 349.000 | € 4.716 |
| Henry Moorepassage 232 Kunstenaarsbuurt | 71 | 3 | A | € 360.000 | € 5.070 |
| Henry Moorepassage 238 Kunstenaarsbuurt | 71 | 3 | A | € 335.000 | € 4.718 |
| Lehárstraat 56 Puccinibuurt | 77 | 3 | A | € 409.000 | € 5.312 |
| Rodinrade 98 Kunstenaarsbuurt | 71 | 3 | B | € 319.000 | € 4.493 |
| Louis Couperusplaats 95 Dichtersbuurt | 85 | 3 | F | € 315.000 | € 3.706 |
| Fluiterlaan 502 Koperwiek | 85 | 3 | C | € 385.000 | € 4.529 |
| Frederik van Eedenplaats 63 Dichtersbuurt | 85 | 3 | E | € 309.000 | € 3.635 |
| Keerkring 100 Dalenbuurt | 73 | 2 | C | € 299.000 | € 4.096 |
| Slotlaan 122 Dichtersbuurt | 68 | 3 | D | € 295.000 | € 4.338 |