house · resale
Atlantische Oceaan 20
2673CB Naaldwijk · Woerdblok · wijk Wijk 01 Naaldwijk · Westland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 162 m² |
| Perceel | 133 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Malkenhorst Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 houses in Westland met 113–210 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 27e percentiel (-8.9% t.o.v. mediaan van € 4.575/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 3.205 |
|---|---|
| Dichtheid | 7143 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 573.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 15% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830161
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bernadetteschool — 0.16 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | BieFit — 0.56 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Eenhoorn — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Woerd — 0.3 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia — 4.79 km |
| OV-station | Busstation — 1.0 km |
| Restaurant | Heinde — 0.69 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 142.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 162 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.268 per jaar (~€ 189/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.412 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1782 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~486 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | Remeha Avanta CW5 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 565 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kwaklaan 49 Vliettuinen | 129 | A++++ | € 670.000 | +€ 0 | € 670.000 | € -5.000 | |
| Prins Clausstraat 96 Wateringen Noord en Ambachtshof | 134 | A | € 685.000 |
+€ 10.720
1 stap(pen)
|
€ 695.720 | +€ 20.720 | |
| Opstalweg 59 Opstal | 118 | B | € 625.000 |
+€ 22.420
2 stap(pen)
|
€ 647.420 | € -27.580 | |
| Singel 24 Vliettuinen | 126 | A | € 630.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 640.080 | € -34.920 | |
| Pepermuntstraat 4 Essellanden | 153 | A | € 700.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 712.240 | +€ 37.240 | |
| Duindistel 8 Woerdblok | 152 | A | € 625.000 |
+€ 12.160
1 stap(pen)
|
€ 637.160 | € -37.840 | |
| Fossastraat 46 Hoogeland West | 141 | A | € 625.000 |
+€ 11.280
1 stap(pen)
|
€ 636.280 | € -38.720 | |
| Portalaan 22 Hoogeland Oost | 134 | A++++ | € 635.000 | +€ 0 | € 635.000 | € -40.000 | |
| Groeneveldstraat 23 Zwartenhoek | 155 | B | € 600.000 |
+€ 29.450
2 stap(pen)
|
€ 629.450 | € -45.550 | |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | A | € 610.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 621.520 | € -53.480 | |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | B | € 580.000 |
+€ 24.700
2 stap(pen)
|
€ 604.700 | € -70.300 | |
| Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied | 120 | B | € 575.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 597.800 | € -77.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pepermuntstraat 4 Essellanden | 153 | 6 | A | € 700.000 | € 4.575 |
| Duindistel 8 Woerdblok | 152 | 6 | A | € 625.000 | € 4.112 |
| Groeneveldstraat 23 Zwartenhoek | 155 | 5 | B | € 600.000 | € 3.871 |
| Fossastraat 46 Hoogeland West | 141 | 6 | A | € 625.000 | € 4.433 |
| Tjalk 4 Achter de Dijk | 152 | 5 | A+ | € 575.000 | € 3.783 |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | 5 | A | € 610.000 | € 4.236 |
| Portalaan 22 Hoogeland Oost | 134 | 6 | A++++ | € 635.000 | € 4.739 |
| Gerberalaan 18 Naaldwijk Centrumgebied | 138 | 6 | C | € 545.000 | € 3.949 |
| Noordweg 40 Wateringen Noord en Ambachtshof | 148 | 5 | C | € 840.000 | € 5.676 |
| Socratesstraat 13 Buitengebied Honselersdijk | 142 | 5 | A | € 790.000 | € 5.563 |
| Lange Broekweg 13 Buitengebied 1 Naaldwijk | 143 | 6 | F | € 870.000 | € 6.084 |
| Prins Clausstraat 96 Wateringen Noord en Ambachtshof | 134 | 5 | A | € 685.000 | € 5.112 |