apartment · resale
Vrolikstraat 257
1091VA Amsterdam · Oosterparkbuurt-Zuidwest · wijk Oosterparkbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 50 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kade 5 Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 160 apartments in Amsterdam met 35–65 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-3.4% t.o.v. mediaan van € 8.800/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.040 |
|---|---|
| Dichtheid | 24964 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 493.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MC03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vijgenboom — 0.28 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekodis — 0.13 km · 51 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Park Apotheek — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Buitenhof — 0.19 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.19 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wibautstraat — 0.41 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | ThaiCoon — 0.07 km · 117 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 50 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 800 per jaar (~€ 67/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.096 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~650 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~200 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 165 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Beuningenstraat 67 Staatsliedenbuurt-Noordoost | 53 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Nieuwpoortstraat 94 Bedrijventerrein Landlust | 49 | B | € 415.000 |
+€ 5.390
1 stap(pen)
|
€ 420.390 | € -4.610 | |
| Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West | 45 | B | € 425.000 |
+€ 4.950
1 stap(pen)
|
€ 429.950 | +€ 4.950 | |
| Doggersbankstraat 34 Gibraltarbuurt | 51 | E | € 400.000 |
+€ 16.830
4 stap(pen)
|
€ 416.830 | € -8.170 | |
| Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt | 44 | C | € 425.000 |
+€ 8.800
2 stap(pen)
|
€ 433.800 | +€ 8.800 | |
| Makassarstraat 52 Makassarpleinbuurt | 46 | C | € 425.000 |
+€ 9.200
2 stap(pen)
|
€ 434.200 | +€ 9.200 | |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | C | € 425.000 |
+€ 9.600
2 stap(pen)
|
€ 434.600 | +€ 9.600 | |
| Woestduinstraat 152 Aalsmeerwegbuurt-West | 46 | D | € 425.000 |
+€ 12.420
3 stap(pen)
|
€ 437.420 | +€ 12.420 | |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 53 | D | € 425.000 |
+€ 14.310
3 stap(pen)
|
€ 439.310 | +€ 14.310 | |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 54 | D | € 425.000 |
+€ 14.580
3 stap(pen)
|
€ 439.580 | +€ 14.580 | |
| Baarsjesweg 271 Paramariboplein e.o. | 49 | C | € 400.000 |
+€ 9.800
2 stap(pen)
|
€ 409.800 | € -15.200 | |
| Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West | 49 | C | € 400.000 |
+€ 9.800
2 stap(pen)
|
€ 409.800 | € -15.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwpoortstraat 94 Bedrijventerrein Landlust | 49 | 2 | B | € 415.000 | € 8.469 |
| Molukkenstraat 69 Makassarpleinbuurt | 50 | 2 | unknown | € 450.000 | € 9.000 |
| Baarsjesweg 271 Paramariboplein e.o. | 49 | 2 | C | € 400.000 | € 8.163 |
| Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West | 49 | 2 | C | € 400.000 | € 8.163 |
| Doggersbankstraat 34 Gibraltarbuurt | 51 | 2 | E | € 400.000 | € 7.843 |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | 2 | C | € 425.000 | € 8.854 |
| Vincent van Goghstraat 4 Cornelis Troostbuurt | 48 | 2 | C | € 455.000 | € 9.479 |
| Eerste Atjehstraat 152 Timorpleinbuurt-Zuid | 50 | 2 | C | € 475.000 | € 9.500 |
| Lekstraat 67 Scheldebuurt-Oost | 53 | 2 | C | € 435.000 | € 8.208 |
| Rustenburgerdwarsstraat 12 Willibrordusbuurt | 51 | 2 | A | € 475.000 | € 9.314 |
| Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 53 | 2 | C | € 450.000 | € 8.491 |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | 2 | A+++ | € 389.000 | € 8.277 |