apartment · resale
Adriaanstraat 41
3581SC Utrecht · Buiten Wittevrouwen · wijk Wijk 05 Oost · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 44 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Gusto Casa (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 apartments in Utrecht met 30–57 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+16.1% t.o.v. mediaan van € 7.340/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.735 |
|---|---|
| Dichtheid | 10133 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 627.000 deze listing -40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440511
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessorischool Buiten Wittevrouwen — 0.18 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.2 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.07 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Wilhemina Apotheek — 0.08 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Wittevrouwen — 0.4 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Stadskliniek Utrecht — 0.42 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Maliebaan — 0.45 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Pizzabakkers — 0.04 km · 147 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 44 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.100 per jaar (~€ 92/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.882 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~968 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 396 per jaar en 396 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1920 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 175 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Jadelaan 47 Tolsteeg en Rotsoord | 53 | C | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | D | € 385.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 388.780 | +€ 13.780 | |
| Maliebaan 53 Buiten Wittevrouwen | 53 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 14.000 | |
| Laan van Nieuw-Guinea 119 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 54 | E | € 350.000 |
+€ 7.020
2 stap(pen)
|
€ 357.020 | € -17.980 | |
| Bloesemstraat 26 Oudwijk | 53 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | D | € 350.000 |
+€ 3.640
1 stap(pen)
|
€ 353.640 | € -21.360 | |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | D | € 349.500 |
+€ 3.570
1 stap(pen)
|
€ 353.070 | € -21.930 | |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | D | € 350.000 |
+€ 1.820
1 stap(pen)
|
€ 351.820 | € -23.180 | |
| Acaciastraat 9 2e Daalsebuurt en omgeving | 57 | D | € 395.000 |
+€ 3.990
1 stap(pen)
|
€ 398.990 | +€ 23.990 | |
| Waalstraat 121 Rivierenwijk | 43 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Croeselaan 170 Dichterswijk | 45 | 2 | C | € 349.500 | € 7.767 |
| Lamstraat 23 Bokkenbuurt | 42 | 2 | C | € 319.000 | € 7.595 |
| Hijmans van den Berghlaan 186 Tuindorp-Oost | 46 | 2 | C | € 319.000 | € 6.935 |
| Marnixlaan 71 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 44 | 2 | F | € 297.000 | € 6.750 |
| Waalstraat 121 Rivierenwijk | 43 | 3 | A | € 350.000 | € 8.140 |
| Flieruilensteeg 18 Lauwerecht | 48 | 2 | A++ | € 425.000 | € 8.854 |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | 2 | B | € 375.000 | € 7.653 |
| Hoogravenseweg 140 Oud Hoograven-Noord | 39 | 2 | C | € 335.000 | € 8.590 |
| Marnixlaan 37 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 42 | 3 | B | € 325.000 | € 7.738 |
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | 2 | A | € 325.000 | € 6.633 |
| Kneppelhoutstraat 23 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 47 | 3 | C | € 335.000 | € 7.128 |
| Keizersgracht 14 Lauwerecht | 50 | 2 | A++ | € 425.000 | € 8.500 |