Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 80 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Duin tot Dam Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Haarlem met 77–144 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 25e percentiel (-11.1% t.o.v. mediaan van € 6.028/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 1.450 |
|---|---|
| Dichtheid | 9711 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 467.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Bavoschool (Eemstraat) — 0.15 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.21 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.28 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Catharinahuis — 0.27 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Waas, Voskuilen & Lijten — 0.26 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 0.9 km |
| OV-station | Santpoort Zuid — 1.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sense Of Asia — 0.1 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 129.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.775 per jaar (~€ 231/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.072 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2442 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~999 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 999 per jaar en 999 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bisschop Luwunstraat 4 Zuiderpolder-zuid | 119 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 5.000 | |
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | E | € 575.000 |
+€ 13.910
2 stap(pen)
|
€ 588.910 | € -6.090 | |
| Elsa Brändströmstraat 190 Erasmusbuurt | 126 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -30.000 | |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | D | € 625.000 |
+€ 7.910
1 stap(pen)
|
€ 632.910 | +€ 37.910 | |
| Duiveland 52 Saeftinge-Nemelaar | 133 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -45.000 | |
| Elsa Brändströmstraat 13 Erasmusbuurt | 126 | C | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -50.000 | |
| Delistraat 90 Soendabuurt | 116 | C | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 55.000 | |
| William Boothstraat 62 Archimedesbuurt | 140 | C | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -70.000 | |
| Jan Luykenstraat 104 Roemer Visscherbuurt | 105 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | +€ 74.000 | |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | +€ 74.000 | |
| Duitslandlaan 16 Landenbuurt | 105 | E | € 500.000 |
+€ 13.650
2 stap(pen)
|
€ 513.650 | € -81.350 | |
| Berckheydestraat 14 Frans Halsbuurt | 129 | D | € 669.000 |
+€ 9.030
1 stap(pen)
|
€ 678.030 | +€ 83.030 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Delistraat 90 Soendabuurt | 116 | 6 | C | € 650.000 | € 5.603 |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | 5 | D | € 625.000 | € 5.531 |
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | 5 | E | € 575.000 | € 5.374 |
| Siriusstraat 9 Sterrenbuurt | 114 | 6 | B | € 735.000 | € 6.447 |
| Pijnboomstraat 61 Kweektuinbuurt | 115 | 6 | C | € 735.000 | € 6.391 |
| Bisschop Luwunstraat 4 Zuiderpolder-zuid | 119 | 5 | A | € 600.000 | € 5.042 |
| Duitslandlaan 72 Landenbuurt | 110 | 5 | C | € 500.000 | € 4.545 |
| Jan Luykenstraat 104 Roemer Visscherbuurt | 105 | 5 | A | € 669.000 | € 6.371 |
| Alphons Ariënsstraat 4 Archimedesbuurt | 110 | 5 | C | € 490.000 | € 4.455 |
| Theemsstraat 37 Zeeheldenbuurt | 113 | 7 | D | € 700.000 | € 6.195 |
| Duitslandlaan 16 Landenbuurt | 105 | 5 | E | € 500.000 | € 4.762 |
| Bernadottelaan 168 Erasmusbuurt | 119 | 5 | C | € 495.000 | € 4.160 |