Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 152 m² |
| Perceel | 500 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Van Santen de Hoog (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Groningen met 106–197 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+13.0% t.o.v. mediaan van € 3.931/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 1.220 |
|---|---|
| Dichtheid | 5468 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +79% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 7% |
| Afstand basisschool | 2.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 2.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00141211
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Vuurtoren — 0.65 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang Poppejans — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek — 1.08 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Lewenborg — 1.07 km |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 3.14 km |
| OV-station | P+R Kardinge — 1.97 km |
| Restaurant | De Eeterie — 0.97 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 152 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.432 per jaar (~€ 203/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.426 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1976 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~608 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 81 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 146 | B | € 649.000 |
+€ 16.060
1 stap(pen)
|
€ 665.060 | € -9.940 | |
| Ludemaborg 63 Klein Martijn | 156 | C | € 675.000 |
+€ 31.200
2 stap(pen)
|
€ 706.200 | +€ 31.200 | |
| Grote Beerstraat 154 Paddepoel-Zuid | 151 | A+ | € 637.500 | +€ 0 | € 637.500 | € -37.500 | |
| Tjariet 62 Reitdiep | 169 | A+ | € 719.000 | +€ 0 | € 719.000 | +€ 44.000 | |
| Eckhartstraat 85 Gravenburg | 152 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -50.000 | |
| De Cockstraat 17 Gravenburg | 159 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -50.000 | |
| Henricus Muntinglaan 7 Haren-Noord | 129 | F | € 549.000 |
+€ 47.730
5 stap(pen)
|
€ 596.730 | € -78.270 | |
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -80.000 | |
| Cort van der Lindenlaan 2 Coendersborg | 170 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -80.000 | |
| Spijksterriet 8 Reitdiep | 130 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -80.000 | |
| Lunettenhof 33 De Linie | 153 | A | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | € -86.000 | |
| Rollen 4 Ruischerbrug | 175 | A++ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | +€ 100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lunettenhof 33 De Linie | 153 | 6 | A | € 589.000 | € 3.850 |
| Ludemaborg 63 Klein Martijn | 156 | 5 | C | € 675.000 | € 4.327 |
| Grote Beerstraat 154 Paddepoel-Zuid | 151 | 5 | A+ | € 637.500 | € 4.222 |
| Eckhartstraat 85 Gravenburg | 152 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.112 |
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 81 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 146 | 7 | B | € 649.000 | € 4.445 |
| De Cockstraat 17 Gravenburg | 159 | 5 | A+ | € 625.000 | € 3.931 |
| Tjariet 62 Reitdiep | 169 | 6 | A+ | € 719.000 | € 4.254 |
| Van Veldekelaan 2 Haren-Zuidwest | 148 | 6 | A+ | € 515.000 | € 3.480 |
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | 5 | A | € 595.000 | € 3.766 |
| Oude Middelhorst 79 Oosterhaar | 158 | 5 | C | € 775.000 | € 4.905 |
| Opaalstraat 148 Vinkhuizen-Noord | 148 | 6 | A+ | € 500.000 | € 3.378 |
| Weg voor de Jagerskampen 34 Haren-Zuidoost | 143 | 5 | C | € 525.000 | € 3.671 |