apartment · resale
Nunspeetlaan 293
2573GD Den Haag · Oostbroek-Zuid · wijk Wijk 31 Rustenburg en Oostbroek · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 96 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hooghlanden makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 146 apartments in Den Haag met 67–124 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-23.1% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Nunspeetlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Nunspeetlaan 193 | 74 | C | € 315.000 | € 4.257 |
| Nunspeetlaan 68 | 78 | A | € 375.000 | € 4.808 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 8.355 |
|---|---|
| Dichtheid | 22257 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 252.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183135
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Rosa Basisschool — 0.18 km · 47 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Milan Dak — 0.33 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Inter Marche — 0.14 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Maxima Apotheek (Medisi) — 0.33 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Mw. V.S. Mahabier — 0.31 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 1.41 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.59 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hatay Dürüm — 0.27 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 96 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.072 per jaar (~€ 256/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.927 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2688 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1152 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.536 per jaar en 1440 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | D | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Amerongenstraat 114 Leyenburg | 95 | E | € 339.500 |
+€ 5.700
1 stap(pen)
|
€ 345.200 | € -4.800 | |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | E | € 350.000 |
+€ 4.860
1 stap(pen)
|
€ 354.860 | +€ 4.860 | |
| Zwedenburg 358 Burgen en Horsten | 84 | B | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -5.000 | |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | F | € 335.000 |
+€ 8.100
2 stap(pen)
|
€ 343.100 | € -6.900 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 | +€ 0 | € 359.500 | +€ 9.500 | |
| Oudemansstraat 29 Laakkwartier-Oost | 93 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -15.000 | |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 15.000 | |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 94 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 19.000 | |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 92 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 19.000 | |
| Dedemsvaartweg 797 Zijden, Steden en Zichten | 93 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Woudenbergstraat 38 Leyenburg | 83 | D | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 94 | 3 | A | € 369.000 | € 3.926 |
| Oudemansstraat 29 Laakkwartier-Oost | 93 | 3 | C | € 335.000 | € 3.602 |
| Dedemsvaartweg 797 Zijden, Steden en Zichten | 93 | 3 | B | € 375.000 | € 4.032 |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 92 | 3 | A | € 369.000 | € 4.011 |
| Amerongenstraat 114 Leyenburg | 95 | 4 | E | € 339.500 | € 3.574 |
| Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld | 89 | 3 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Margarethaland 269 Landen | 87 | 3 | C | € 385.000 | € 4.425 |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | 3 | E | € 425.000 | € 4.208 |
| Nicolaas Tulpstraat 39 Valkenboskwartier | 90 | 4 | E | € 375.000 | € 4.167 |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | 3 | F | € 400.000 | € 4.651 |