apartment · resale
Karel du Jardinstraat 14
1072SJ Amsterdam · Lizzy Ansinghbuurt · wijk Nieuwe Pijp · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarsland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 272 apartments in Amsterdam met 53–98 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+9.5% t.o.v. mediaan van € 8.112/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.350 |
|---|---|
| Dichtheid | 19014 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 513.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KF02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | auf dem Brinke - music school — 0.08 km · 55 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool Koko en Borre — 0.31 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.11 km · 36 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Ferdinand Bol Apotheek — 0.28 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Sarphatipark — 0.29 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.68 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Pijp — 0.37 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Renato's Pizzeria — 0.07 km · 259 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 145.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.520 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.350 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1292 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 304 per jaar en 304 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1921 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en leisteen |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 265 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Gerard Doustraat 3 Frans Halsbuurt | 78 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Camperstraat 22 Oosterparkbuurt-Noordwest | 81 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € 0 | |
| Krommertstraat 1 Pieter van der Doesbuurt | 77 | C | € 675.000 |
+€ 6.930
1 stap(pen)
|
€ 681.930 | +€ 6.930 | |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | C | € 675.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 682.110 | +€ 7.110 | |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | E | € 650.000 |
+€ 16.940
3 stap(pen)
|
€ 666.940 | € -8.060 | |
| Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt | 84 | A | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | +€ 10.000 | |
| Edisonstraat 23 Middenmeer-Zuid | 81 | D | € 650.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 662.960 | € -12.040 | |
| Eerste Oosterparkstraat 97 Weesperzijde-Noord | 74 | C | € 650.000 |
+€ 6.660
1 stap(pen)
|
€ 656.660 | € -18.340 | |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 20.000 | |
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -25.000 | |
| Van Kinsbergenstraat 94 Filips van Almondekwartier | 73 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | 3 | A | € 675.000 | € 8.882 |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | 3 | C | € 695.000 | € 9.267 |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | 3 | E | € 650.000 | € 8.442 |
| Gerard Doustraat 3 Frans Halsbuurt | 78 | 3 | A | € 675.000 | € 8.654 |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | 3 | E | € 695.000 | € 9.392 |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | 3 | C | € 695.000 | € 8.910 |
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | 3 | A | € 650.000 | € 8.784 |
| Eerste Oosterparkstraat 97 Weesperzijde-Noord | 74 | 3 | C | € 650.000 | € 8.784 |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | 3 | C | € 725.000 | € 9.539 |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | 3 | C | € 675.000 | € 8.544 |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | 3 | A | € 695.000 | € 8.797 |
| Van Kinsbergenstraat 94 Filips van Almondekwartier | 73 | 3 | A+ | € 700.000 | € 9.589 |