Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 113 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hypodomus Leiden (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Leiden met 77–144 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-2.3% t.o.v. mediaan van € 5.533/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leiden
| Inwoners | 6.185 |
|---|---|
| Dichtheid | 9453 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 336.000 deze listing +79% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05460302
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Springplank — 0.24 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kind in Beeld — 0.19 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.28 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek — 0.37 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Singel Huisartsen — 0.37 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Alrijne Ziekenhuis Leiden — 2.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.88 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New China City — 0.3 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 130.435 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.552 per jaar (~€ 296/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.160 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3108 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1332 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.776 per jaar en 1665 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1915 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-combiketel (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 395 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leiden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Langestraat 10 Havenwijk-Zuid | 93 | F | € 600.000 |
+€ 9.300
2 stap(pen)
|
€ 609.300 | +€ 9.300 | |
| De Wetstraat 14 Transvaalbuurt | 93 | B | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.000 | |
| Debussystraat 39 Fortuinwijk-Noord | 134 | C | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -25.000 | |
| Staringkade 44 Haagweg-Noord | 83 | C | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -51.000 | |
| Zijdevlinder 6 Zijlwijk-Noord | 115 | B | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -55.000 | |
| Coornhertstraat 10 Lage Mors | 100 | E | € 525.000 |
+€ 6.000
1 stap(pen)
|
€ 531.000 | € -69.000 | |
| Bakhuis Roozenboomstraat 22 Professorenwijk-West | 111 | D | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 75.000 | |
| Balistraat 62 De Kooi | 93 | C | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -75.000 | |
| Utrechtse Jaagpad 114 Meerburg | 91 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -75.000 | |
| Coornhertstraat 39 Lage Mors | 89 | E | € 500.000 |
+€ 5.340
1 stap(pen)
|
€ 505.340 | € -94.660 | |
| Vestestraat 25 Pancras-Oost | 85 | D | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -101.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bakhuis Roozenboomstraat 22 Professorenwijk-West | 111 | 4 | D | € 675.000 | € 6.081 |
| Zijdevlinder 6 Zijlwijk-Noord | 115 | 5 | B | € 545.000 | € 4.739 |
| Coornhertstraat 10 Lage Mors | 100 | 4 | E | € 525.000 | € 5.250 |
| Langestraat 10 Havenwijk-Zuid | 93 | 4 | F | € 600.000 | € 6.452 |
| De Wetstraat 14 Transvaalbuurt | 93 | 4 | B | € 625.000 | € 6.720 |
| Balistraat 62 De Kooi | 93 | 4 | C | € 525.000 | € 5.645 |
| Paul Krugerstraat 7 Transvaalbuurt | 124 | 5 | D | € 475.000 | € 3.831 |
| Nassaustraat 20 Noorderkwartier | 93 | 4 | C | € 450.000 | € 4.839 |
| Coornhertstraat 39 Lage Mors | 89 | 4 | E | € 500.000 | € 5.618 |
| Utrechtse Jaagpad 114 Meerburg | 91 | 3 | A+ | € 525.000 | € 5.769 |
| Debussystraat 39 Fortuinwijk-Noord | 134 | 5 | C | € 575.000 | € 4.291 |
| Vestestraat 25 Pancras-Oost | 85 | 4 | D | € 499.000 | € 5.871 |