house · resale
Kruidhof 11
4623BC Bergen op Zoom · Gageldonk-Oost · wijk Wijk 02 Bergen op Zoom-Oost · Bergen op Zoom
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 158 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jouw Makelaar (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Bergen op Zoom met 94–175 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-12.4% t.o.v. mediaan van € 3.466/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bergen op Zoom
| Inwoners | 4.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 6004 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 256.000 deze listing +60% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07480202
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Anton van Duinkerken — 0.11 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Avantage supermarkt — 0.85 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Gageldonk — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenspoedpost Bergen op Zoom — 0.93 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Bravis Ziekenhuis - locatie Bergen op Zoom — 0.89 km |
| OV-station | Bergen op Zoom — 1.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Gaziantep Sofrasi — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.957 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.700 per jaar (~€ 225/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.182 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2295 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~810 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 540 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1978 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 471 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Bergen op Zoom
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antwerpsestraatweg 214 Langeweg | 123 | E | € 398.000 |
+€ 27.060
3 stap(pen)
|
€ 425.060 | +€ 15.060 | |
| Valeriusstraat 21 Warande-West | 116 | C | € 425.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 435.440 | +€ 25.440 | |
| Wintertaling 7 Bergse Plaat | 98 | C | € 365.000 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 373.820 | € -36.180 | |
| Wintertaling 15 Bergse Plaat | 101 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | € -51.000 | |
| Leeuwstraat 4 Jankenberg | 104 | C | € 345.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 354.360 | € -55.640 | |
| Borgvlietsedreef 89 Het Fort | 104 | C | € 339.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 348.360 | € -61.640 | |
| Heilige Geestland 45 Gageldonk-Oost | 116 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € -81.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Antwerpsestraatweg 214 Langeweg | 123 | 5 | E | € 398.000 | € 3.236 |
| Heilige Geestland 45 Gageldonk-Oost | 116 | 5 | A | € 329.000 | € 2.836 |
| Valeriusstraat 21 Warande-West | 116 | 4 | C | € 425.000 | € 3.664 |
| Leeuwstraat 4 Jankenberg | 104 | 5 | C | € 345.000 | € 3.317 |
| Drossaard 52 Langeweg | 105 | 5 | B | € 324.500 | € 3.090 |
| Fuut 75 Bergse Plaat | 150 | 6 | A | € 575.000 | € 3.833 |
| Borgvlietsedreef 89 Het Fort | 104 | 4 | C | € 339.000 | € 3.260 |
| Vesaliuslaan 10 Warande-Oost | 106 | 4 | C | € 309.000 | € 2.915 |
| Boeieraak 20 Bergse Plaat | 146 | 5 | A | € 619.000 | € 4.240 |
| Wintertaling 15 Bergse Plaat | 101 | 4 | A | € 359.000 | € 3.554 |
| Wintertaling 7 Bergse Plaat | 98 | 5 | C | € 365.000 | € 3.724 |
| Halsterseweg 247 Tuinwijk | 163 | 6 | C | € 565.000 | € 3.466 |