house · resale
Wethouder Rebellaan 45
3771KA Barneveld · De Vaarst · wijk Wijk 54 Barneveld · Barneveld
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 179 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wolfsgoed Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Barneveld met 75–140 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-6.1% t.o.v. mediaan van € 4.429/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Barneveld
| Inwoners | 2.500 |
|---|---|
| Dichtheid | 3485 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 419.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 2.0 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02035411
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vliegeniers — 0.2 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 1.0 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Asklepios B.V. — 1.08 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Asklepios — 1.07 km |
| OV-station | Barneveld Centrum — 1.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.144 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.324 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1836 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 432 per jaar en 432 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 382 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Barneveld
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brederostraat 10 De Lors | 103 | C | € 450.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 459.270 | +€ 10.270 | |
| Chabolaan 23 Veller | 120 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 20.000 | |
| Watertuin 286 De Burgt | 106 | A | € 469.500 | +€ 0 | € 469.500 | +€ 20.500 | |
| Rembrandtstraat 78 De Wheem | 91 | G | € 450.000 |
+€ 26.390
5 stap(pen)
|
€ 476.390 | +€ 27.390 | |
| Schaapscheerderslaan 45 De Maat | 112 | C | € 410.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 420.080 | € -28.920 | |
| Eekschillerslaan 3 De Maat | 104 | A+ | € 480.000 | +€ 0 | € 480.000 | +€ 31.000 | |
| Wildenborg 45 Rootselaar-West | 129 | C | € 469.000 |
+€ 11.610
1 stap(pen)
|
€ 480.610 | +€ 31.610 | |
| Cannenburg 44 Rootselaar-West | 136 | B | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 40.000 | |
| Van Effrinkstraat 10 De Steenkamp | 121 | D | € 475.000 |
+€ 19.360
2 stap(pen)
|
€ 494.360 | +€ 45.360 | |
| Tjaskerstraat 2 Kootwijkerbroek | 95 | C | € 500.000 |
+€ 8.550
1 stap(pen)
|
€ 508.550 | +€ 59.550 | |
| Leghornlaan 100 Veller | 127 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 76.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Brederostraat 10 De Lors | 103 | 5 | C | € 450.000 | € 4.369 |
| Eekschillerslaan 3 De Maat | 104 | 5 | A+ | € 480.000 | € 4.615 |
| Watertuin 286 De Burgt | 106 | 6 | A | € 469.500 | € 4.429 |
| Schaapscheerderslaan 45 De Maat | 112 | 4 | C | € 410.000 | € 3.661 |
| Van Effrinkstraat 10 De Steenkamp | 121 | 5 | D | € 475.000 | € 3.926 |
| Tjaskerstraat 2 Kootwijkerbroek | 95 | 5 | C | € 500.000 | € 5.263 |
| Chabolaan 23 Veller | 120 | 4 | A | € 469.000 | € 3.908 |
| Rembrandtstraat 78 De Wheem | 91 | 5 | G | € 450.000 | € 4.945 |
| Schoutenstraat 58 Staatsliedenwijk | 117 | 6 | C | € 565.000 | € 4.829 |
| Leghornlaan 100 Veller | 127 | 5 | A | € 525.000 | € 4.134 |
| Wildenborg 45 Rootselaar-West | 129 | 5 | C | € 469.000 | € 3.636 |
| Tulpenstraat 16 Oldenbarneveld | 130 | 5 | B | € 549.000 | € 4.223 |