Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 127 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Linger OG Makelaars en Taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Amsterdam met 87–162 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 2e percentiel (-16.9% t.o.v. mediaan van € 5.537/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 7704 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 499.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TE01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Bijlmerhorst — 0.4 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Diemino — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.53 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ganzenhoef — 0.63 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Klein Goioord — 0.53 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 3.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Verrijn Stuartweg — 0.47 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pannenkoekerij Gansi — 0.45 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.750 per jaar (~€ 146/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.891 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1375 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~375 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 500 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | C | € 550.000 |
+€ 33.040
3 stap(pen)
|
€ 583.040 | +€ 8.040 | |
| 2e Kekerstraat 29 K-buurt-Zuidwest | 129 | A | € 575.000 |
+€ 10.320
1 stap(pen)
|
€ 585.320 | +€ 10.320 | |
| Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp | 101 | C | € 535.000 |
+€ 28.280
3 stap(pen)
|
€ 563.280 | € -11.720 | |
| Geerdinkhof 309 G-buurt-Oost | 103 | A | € 550.000 |
+€ 8.240
1 stap(pen)
|
€ 558.240 | € -16.760 | |
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | C | € 575.000 |
+€ 26.040
3 stap(pen)
|
€ 601.040 | +€ 26.040 | |
| Lange Vonder 70 Twiske-West | 107 | B | € 585.000 |
+€ 20.330
2 stap(pen)
|
€ 605.330 | +€ 30.330 | |
| Ingelandenweg 174 Dijkgraafpleinbuurt | 101 | B | € 525.000 |
+€ 19.190
2 stap(pen)
|
€ 544.190 | € -30.810 | |
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | A | € 598.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 606.640 | +€ 31.640 | |
| Klaas Wannen 30 Twiske-West | 91 | B | € 525.000 |
+€ 17.290
2 stap(pen)
|
€ 542.290 | € -32.710 | |
| Marga Klompélaan 100 De Eendracht | 108 | C | € 595.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 625.240 | +€ 50.240 | |
| Knokkestraat 65 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 125 | A | € 619.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 629.000 | +€ 54.000 | |
| Amerbos 401 Buikslotermeer-Noord | 124 | C | € 600.000 |
+€ 34.720
3 stap(pen)
|
€ 634.720 | +€ 59.720 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 2e Kekerstraat 29 K-buurt-Zuidwest | 129 | 5 | A | € 575.000 | € 4.457 |
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | 5 | C | € 550.000 | € 4.661 |
| Amerbos 221 Buikslotermeer-Noord | 123 | 5 | C | € 650.000 | € 5.285 |
| Amerbos 401 Buikslotermeer-Noord | 124 | 4 | C | € 600.000 | € 4.839 |
| Knokkestraat 65 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 125 | 6 | A | € 619.000 | € 4.952 |
| Grimbergenstraat 26 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 123 | 5 | A+ | € 700.000 | € 5.691 |
| Meeuwenveld 15 Aetsveld-Zuid | 121 | 6 | A | € 650.000 | € 5.372 |
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | 5 | A | € 598.000 | € 5.537 |
| Leibnizstraat 22 Confuciusbuurt | 117 | 6 | A+ | € 700.000 | € 5.983 |
| Dubbelink 5 Venserpolder-Oost | 134 | 6 | A++ | € 700.000 | € 5.224 |
| A. Moenstraat 32 Elzenhagen-Noord | 130 | 6 | A | € 725.000 | € 5.577 |
| Marga Klompélaan 100 De Eendracht | 108 | 4 | C | € 595.000 | € 5.509 |