Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Perceel | 99 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meneer de Makelaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 71 houses in Eindhoven met 77–143 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+16.6% t.o.v. mediaan van € 4.513/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.660 |
|---|---|
| Dichtheid | 5968 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 371.000 deze listing +56% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726240
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Strijp Dorp — 0.23 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.89 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Strijp — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Strijp — 0.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gezondheidscentrum De Grote Beek — 2.17 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Strijp-S — 1.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Het restaurant van Piet Hein Eek — 0.33 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.764 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.100 per jaar (~€ 92/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.856 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~770 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~110 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 389 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Genneperweg 50 Rapelenburg | 98 | C | € 529.000 |
+€ 49.000
5 stap(pen)
|
€ 578.000 | € -1.000 | |
| Ganzebloemstraat 23 Kruidenbuurt | 104 | C | € 519.500 |
+€ 52.000
5 stap(pen)
|
€ 571.500 | € -7.500 | |
| Hondsruglaan 158 Blixembosch-West | 125 | A | € 549.000 |
+€ 37.500
3 stap(pen)
|
€ 586.500 | +€ 7.500 | |
| Heydaalweg 17 Schoot | 124 | C | € 525.000 |
+€ 62.000
5 stap(pen)
|
€ 587.000 | +€ 8.000 | |
| Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier | 99 | G | € 500.000 |
+€ 69.300
9 stap(pen)
|
€ 569.300 | € -9.700 | |
| Ekkerstraat 59 Schoot | 106 | B | € 525.000 |
+€ 43.460
4 stap(pen)
|
€ 568.460 | € -10.540 | |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | C | € 509.000 |
+€ 58.000
5 stap(pen)
|
€ 567.000 | € -12.000 | |
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | D | € 525.000 |
+€ 66.690
6 stap(pen)
|
€ 591.690 | +€ 12.690 | |
| Imkerstraat 730 Kronehoef | 129 | C | € 498.000 |
+€ 64.500
5 stap(pen)
|
€ 562.500 | € -16.500 | |
| Graslelie 38 Grasrijk | 116 | A+ | € 535.000 |
+€ 25.520
2 stap(pen)
|
€ 560.520 | € -18.480 | |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | A | € 519.000 |
+€ 34.500
3 stap(pen)
|
€ 553.500 | € -25.500 | |
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | A | € 517.500 |
+€ 34.800
3 stap(pen)
|
€ 552.300 | € -26.700 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ekkerstraat 59 Schoot | 106 | 5 | B | € 525.000 | € 4.953 |
| Graslelie 38 Grasrijk | 116 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.612 |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | 5 | A | € 519.000 | € 4.513 |
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | 5 | A | € 517.500 | € 4.461 |
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | 5 | D | € 525.000 | € 4.487 |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | 5 | C | € 509.000 | € 4.388 |
| Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp | 108 | 5 | C | € 485.000 | € 4.491 |
| Waterlinie 77 Waterrijk | 120 | 5 | A | € 600.000 | € 5.000 |
| Diestlaan 9 Tempel | 105 | 5 | B | € 469.000 | € 4.467 |
| Graslook 58 Grasrijk | 106 | 4 | A+++ | € 550.000 | € 5.189 |
| Genneperweg 50 Rapelenburg | 98 | 5 | C | € 529.000 | € 5.398 |
| Ganzebloemstraat 23 Kruidenbuurt | 104 | 4 | C | € 519.500 | € 4.995 |