databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Esculaaphof 4

5342JS Oss · Kortfoort · wijk Oss-Zuid · Oss

€ 540.000
€ 3.699 / m²
146 5kamers A+
Foto 1 van Esculaaphof 4 Foto 2 van Esculaaphof 4 Foto 3 van Esculaaphof 4 Foto 4 van Esculaaphof 4 Foto 5 van Esculaaphof 4 Foto 6 van Esculaaphof 4 Foto 7 van Esculaaphof 4 Foto 8 van Esculaaphof 4 Foto 9 van Esculaaphof 4 Foto 10 van Esculaaphof 4 Foto 11 van Esculaaphof 4 Foto 12 van Esculaaphof 4

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.146 m²
Perceel127 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Oss met 102–189 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 3.833/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Oss

Inwoners2.685
Dichtheid5330 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 337.000 deze listing +60% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt41%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU08280300 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Basisschool Hertogin Johanna locatie V — 0.28 km · 14 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Peuterspeelzaal Sterrekind — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Zapolski — 0.28 km · 9 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 0.71 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartenpraktijk Talma — 1.07 km · 4 totaal binnen zoekradius
OV-station Centraal Station — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Proeflokaal Bregje — 0.32 km · 19 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.578 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 113.043 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 146 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.044 per jaar (~€ 170/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.748 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1606 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~438 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2018
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelATAG (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energielabel (officieel)A1
Inhoud527 m³
TuinAchtertuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 19, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Oss

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Jasmijn 1 Geffen 125 A € 525.000 +€ 10.000
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.000 (+ zonnepanelen (klein))
€ 535.000 € -5.000
Runrotstraat 25 Geffen 140 A € 509.000 +€ 11.200
1 stap(pen)
  • A→A+: € 11.200 (+ zonnepanelen (klein))
€ 520.200 € -19.800
Vlasstraat 5 Vlashoek 128 B € 485.000 +€ 24.320
2 stap(pen)
  • B→A: € 14.080 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.240 (+ zonnepanelen (klein))
€ 509.320 € -30.680
Den Oven 1 Geffen 130 A+ € 509.000 +€ 0 € 509.000 € -31.000
Koningspage 55 Westerveld 118 C € 475.000 +€ 33.040
3 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.440 (+ zonnepanelen (klein))
€ 508.040 € -31.960
Landbouwlaan 251 Berghem-Zuid 145 A € 575.000 +€ 11.600
1 stap(pen)
  • A→A+: € 11.600 (+ zonnepanelen (klein))
€ 586.600 +€ 46.600
Adelaar 92 Roofvogelbuurt 169 B € 450.000 +€ 32.110
2 stap(pen)
  • B→A: € 18.590 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 13.520 (+ zonnepanelen (klein))
€ 482.110 € -57.890
Harnas 124 De Noord 130 A € 598.000 +€ 10.400
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.400 (+ zonnepanelen (klein))
€ 608.400 +€ 68.400
Oijenseweg 164 De Noord 120 A € 460.000 +€ 9.600
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.600 (+ zonnepanelen (klein))
€ 469.600 € -70.400
Paltzstraat 17 Ravenstein 122 D € 425.000 +€ 42.700
4 stap(pen)
  • D→C: € 8.540 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.980 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.420 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.760 (+ zonnepanelen (klein))
€ 467.700 € -72.300
Bram van den Berghstraat 131 Centrum-Zuid 107 A € 455.000 +€ 8.560
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.560 (+ zonnepanelen (klein))
€ 463.560 € -76.440
Johannes Poststraat 43 Verzetsheldenbuurt II 136 A € 449.000 +€ 10.880
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.880 (+ zonnepanelen (klein))
€ 459.880 € -80.120

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Landbouwlaan 251 Berghem-Zuid 145 5 A € 575.000 € 3.966
Kortfoortstraat 62 Kortfoort 150 5 F € 575.000 € 3.833
Johannes Poststraat 43 Verzetsheldenbuurt II 136 5 A € 449.000 € 3.301
Runrotstraat 25 Geffen 140 6 A € 509.000 € 3.636
Den Oven 1 Geffen 130 5 A+ € 509.000 € 3.915
Harnas 124 De Noord 130 5 A € 598.000 € 4.600
Jasmijn 1 Geffen 125 5 A € 525.000 € 4.200
Vlasstraat 5 Vlashoek 128 4 B € 485.000 € 3.789
Wagenaarstraat 25 Wagenaarstraat en omgeving 130 5 A € 400.000 € 3.077
Rabarberveld 33 Berghem-Zuid 153 5 A+ € 735.000 € 4.804
Haagpoort 44 Rusheuvel 120 5 A € 450.000 € 3.750