house · resale
Meteorenweg 198
1033HJ Amsterdam · Tuindorp Oostzaan-Oost · wijk Tuindorp Oostzaan · Amsterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 70 m² |
| Perceel | 86 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Fransen & Kroes Makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Amsterdam met 49–91 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 73e percentiel (+10.3% t.o.v. mediaan van € 7.317/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.120 |
|---|---|
| Dichtheid | 8142 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 466.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NC02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.69 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Tuindorp Oostzaan — 0.71 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Antarus — 0.7 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 2.77 km |
| OV-station | Molenwijk — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetcafé Menora — 0.28 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 118.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 70 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 980 per jaar (~€ 82/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.779 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~770 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~210 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1923 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Hr 107 (gas gestookt uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 248 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klaas Wannen 30 Twiske-West | 91 | B | € 525.000 |
+€ 17.290
2 stap(pen)
|
€ 542.290 | € -22.710 | |
| Edammerstraat 52 Tuindorp Nieuwendam-Oost | 65 | C | € 585.000 |
+€ 18.200
3 stap(pen)
|
€ 603.200 | +€ 38.200 | |
| Mien Labbertonstraat 8 Jan de Louterbuurt | 88 | C | € 495.000 |
+€ 24.640
3 stap(pen)
|
€ 519.640 | € -45.360 | |
| Cornelis de Grootpad 1 Arondeusbuurt | 81 | C | € 490.000 |
+€ 22.680
3 stap(pen)
|
€ 512.680 | € -52.320 | |
| Edward Masseystraat 1 Steigereiland-Zuid | 70 | A | € 500.000 |
+€ 5.600
1 stap(pen)
|
€ 505.600 | € -59.400 | |
| Enkhuizerplein 13 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | D | € 600.000 |
+€ 28.700
4 stap(pen)
|
€ 628.700 | +€ 63.700 | |
| Kantershof 484 Kantershof | 91 | A+++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -65.000 | |
| Latherusstraat 104 Bloemenbuurt-Zuid | 80 | C | € 625.000 |
+€ 22.400
3 stap(pen)
|
€ 647.400 | +€ 82.400 | |
| Berkhouthof 8 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | D | € 625.000 |
+€ 28.700
4 stap(pen)
|
€ 653.700 | +€ 88.700 | |
| Berlagehof 28 Van Tijenbuurt | 84 | C | € 450.000 |
+€ 23.520
3 stap(pen)
|
€ 473.520 | € -91.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Edammerstraat 52 Tuindorp Nieuwendam-Oost | 65 | 4 | C | € 585.000 | € 9.000 |
| Edward Masseystraat 1 Steigereiland-Zuid | 70 | 3 | A | € 500.000 | € 7.143 |
| Latherusstraat 104 Bloemenbuurt-Zuid | 80 | 4 | C | € 625.000 | € 7.812 |
| Cornelis de Grootpad 1 Arondeusbuurt | 81 | 4 | C | € 490.000 | € 6.049 |
| Enkhuizerplein 13 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | 4 | D | € 600.000 | € 7.317 |
| Berkhouthof 8 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | 4 | D | € 625.000 | € 7.622 |
| Ben Wyvis 11 De Aker-West | 79 | 3 | A | € 445.000 | € 5.633 |
| Berlagehof 28 Van Tijenbuurt | 84 | 4 | C | € 450.000 | € 5.357 |
| Ossenmarkt 14 Weesp Centrum | 82 | 3 | C | € 700.000 | € 8.537 |
| Korenbloemstraat 14 Bloemenbuurt-Noord | 86 | 4 | C | € 675.000 | € 7.849 |
| Achterherengracht 7 Herensingelkwartier | 86 | 4 | D | € 695.000 | € 8.081 |
| Mien Labbertonstraat 8 Jan de Louterbuurt | 88 | 3 | C | € 495.000 | € 5.625 |