Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 159 m² |
| Perceel | 408 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Reinders Makelaars en Adviseurs (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Groningen met 111–206 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+1.8% t.o.v. mediaan van € 3.862/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in De Cockstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| De Cockstraat 56 | 129 | A+ | € 569.500 | € 4.415 |
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 2.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 2049 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 522.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 9% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 2.1 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140806
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS Aquamarijn Gravenburg — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Lancelot — 0.27 km |
| Supermarkt | Jumbo — 1.35 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Held — 0.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 4.77 km |
| OV-station | Zernike Noord — 2.28 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 131.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 159 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.226 per jaar (~€ 186/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.170 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1749 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~477 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 626 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eckhartstraat 85 Gravenburg | 152 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € 0 | |
| Grote Beerstraat 154 Paddepoel-Zuid | 151 | A+ | € 637.500 | +€ 0 | € 637.500 | +€ 12.500 | |
| Cort van der Lindenlaan 2 Coendersborg | 170 | A | € 595.000 |
+€ 13.600
1 stap(pen)
|
€ 608.600 | € -16.400 | |
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | A | € 595.000 |
+€ 12.640
1 stap(pen)
|
€ 607.640 | € -17.360 | |
| Henricus Muntinglaan 7 Haren-Noord | 129 | F | € 549.000 |
+€ 58.050
6 stap(pen)
|
€ 607.050 | € -17.950 | |
| Spijksterriet 8 Reitdiep | 130 | A | € 595.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 605.400 | € -19.600 | |
| Lunettenhof 33 De Linie | 153 | A | € 589.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 601.240 | € -23.760 | |
| De Cockstraat 56 Gravenburg | 129 | A+ | € 569.500 | +€ 0 | € 569.500 | € -55.500 | |
| Weg voor de Jagerskampen 34 Haren-Zuidoost | 143 | C | € 525.000 |
+€ 40.040
3 stap(pen)
|
€ 565.040 | € -59.960 | |
| Damsterwaard 108 Ruischerwaard | 152 | A | € 675.000 |
+€ 12.160
1 stap(pen)
|
€ 687.160 | +€ 62.160 | |
| Siersteenlaan 411 De Held | 137 | A | € 550.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 560.960 | € -64.040 | |
| Botermolendrift 10 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 125 | A | € 550.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 560.000 | € -65.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | 5 | A | € 595.000 | € 3.766 |
| Eckhartstraat 85 Gravenburg | 152 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.112 |
| Ludemaborg 63 Klein Martijn | 156 | 5 | C | € 675.000 | € 4.327 |
| Grote Beerstraat 154 Paddepoel-Zuid | 151 | 5 | A+ | € 637.500 | € 4.222 |
| Cort van der Lindenlaan 2 Coendersborg | 170 | 5 | A | € 595.000 | € 3.500 |
| Lunettenhof 33 De Linie | 153 | 6 | A | € 589.000 | € 3.850 |
| Damsterwaard 108 Ruischerwaard | 152 | 6 | A | € 675.000 | € 4.441 |
| Oude Middelhorst 79 Oosterhaar | 158 | 5 | C | € 775.000 | € 4.905 |
| Weg voor de Jagerskampen 34 Haren-Zuidoost | 143 | 5 | C | € 525.000 | € 3.671 |
| Arteveldestraat 2 Hoogkerk Dorp | 151 | 5 | D | € 475.000 | € 3.146 |
| Arwerd 4 Reitdiep | 157 | 4 | A | € 735.000 | € 4.682 |
| Tjariet 62 Reitdiep | 169 | 6 | A+ | € 719.000 | € 4.254 |