Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 243 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Revast Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Bladel met 82–153 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-10.9% t.o.v. mediaan van € 4.425/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bladel
| Inwoners | 865 |
|---|---|
| Dichtheid | 2779 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 495.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17280203
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Palet — 0.17 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hapert — 0.41 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Kuil — 0.62 km |
| Restaurant | Bamboo Inn — 0.06 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.377 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gashaard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE35cw5 (gas gestookt uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 477 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Bladel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilderdijklaan 34 Bladel Wilhelminalaan | 126 | C | € 425.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 450.200 | € -14.800 | |
| Vogelwikke 16 Bladel Gozelinusbocht | 106 | B | € 469.000 |
+€ 11.660
1 stap(pen)
|
€ 480.660 | +€ 15.660 | |
| Sjef Seuntiënsstraat 12 Hoogeloon | 108 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 30.000 | |
| Gerard Bruninglaan 39 Bladel Wilhelminalaan | 126 | C | € 395.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 420.200 | € -44.800 | |
| Saturnus 3 Hapert Oost | 109 | B | € 395.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 406.990 | € -58.010 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Saturnus 3 Hapert Oost | 109 | 4 | B | € 395.000 | € 3.624 |
| Oude Provincialeweg 66 Hapert Noord | 110 | 4 | E | € 559.000 | € 5.082 |
| Bilderdijklaan 34 Bladel Wilhelminalaan | 126 | 5 | C | € 425.000 | € 3.373 |
| Sjef Seuntiënsstraat 12 Hoogeloon | 108 | 3 | A | € 495.000 | € 4.583 |
| Gerard Bruninglaan 39 Bladel Wilhelminalaan | 126 | 5 | C | € 395.000 | € 3.135 |
| Vogelwikke 16 Bladel Gozelinusbocht | 106 | 5 | B | € 469.000 | € 4.425 |
| Schoutstraat 53 Bladel Hofstad | 123 | 5 | B | € 585.000 | € 4.756 |
| Sportparkstraat 12 Bladel Centrum | 135 | 5 | D | € 525.000 | € 3.889 |
| Veilig Oord 56 Bladel Veilig Oord | 138 | 5 | F | € 650.000 | € 4.710 |