house · resale
Weinterp 5
9241HB Wijnjewoude · Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen · wijk Wijnjewoude · Opsterland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 474 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Moll Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Opsterland met 79–146 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-1.6% t.o.v. mediaan van € 4.044/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Opsterland
| Inwoners | 860 |
|---|---|
| Dichtheid | 31 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 446.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 2.2 km |
| Afstand supermarkt | 2.7 km |
| Afstand huisarts | 2.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00861703
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Wijnjewoude – Hemrik — 0.85 km |
|---|
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.146 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.543 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.808 per jaar (~€ 151/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.297 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1469 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~452 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1931 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 410 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Opsterland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Telle 70 Ureterp-Buorfinne | 95 | C | € 395.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 414.000 | € -35.500 | |
| De Slinger 30 Gorredijk-Bloemenwijk | 139 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.500 | |
| Rindert van Zinderen Bakkerstrjitte 24 Gorredijk-Centrum | 95 | D | € 359.000 |
+€ 25.650
3 stap(pen)
|
€ 384.650 | € -64.850 | |
| Bûtewei 33 Lippenhuizen-Buitengebied | 115 | F | € 475.000 |
+€ 42.550
5 stap(pen)
|
€ 517.550 | +€ 68.050 | |
| Doalhôf 58 Gorredijk-Bloemenwijk | 100 | C | € 349.500 |
+€ 15.500
2 stap(pen)
|
€ 365.000 | € -84.500 | |
| It Merkelân 33 Beetsterzwaag-Merkelân | 92 | F | € 500.000 |
+€ 34.040
5 stap(pen)
|
€ 534.040 | +€ 84.540 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bûtewei 33 Lippenhuizen-Buitengebied | 115 | 6 | F | € 475.000 | € 4.130 |
| Alde Dyk 39 Terwispel-Buitengebied | 121 | 6 | C | € 535.000 | € 4.421 |
| Doalhôf 58 Gorredijk-Bloemenwijk | 100 | 5 | C | € 349.500 | € 3.495 |
| Foareker 34 Ureterp-De Ekers | 115 | 5 | C | € 289.000 | € 2.513 |
| Rindert van Zinderen Bakkerstrjitte 24 Gorredijk-Centrum | 95 | 5 | D | € 359.000 | € 3.779 |
| De Finne 17 Langezwaag-Kom | 113 | 5 | C | € 275.000 | € 2.434 |
| De Telle 70 Ureterp-Buorfinne | 95 | 4 | C | € 395.000 | € 4.158 |
| Smidte 62 Terwispel-Kom | 120 | 4 | A+++ | € 600.000 | € 5.000 |
| It Merkelân 33 Beetsterzwaag-Merkelân | 92 | 4 | F | € 500.000 | € 5.435 |
| De Slinger 30 Gorredijk-Bloemenwijk | 139 | 5 | A | € 495.000 | € 3.561 |
| Mandewyk 14 Bakkeveen-Buitengebied | 136 | 6 | G | € 550.000 | € 4.044 |