Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 190 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Nijland Makelaars Doorn (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Utrechtse Heuvelrug met 85–158 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+7.3% t.o.v. mediaan van € 4.966/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrechtse Heuvelrug
| Inwoners | 2.055 |
|---|---|
| Dichtheid | 1047 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 688.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15810002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Daltonschool Nicolaas — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Natuurvoeding Doorn — 0.62 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Doornse apotheek — 0.57 km |
| Restaurant | Taste the World Foodtruck en Toko — 0.45 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.440 per jaar (~€ 203/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.306 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2074 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~732 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 488 per jaar en 488 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrechtse Heuvelrug
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe Steeg 47 Leersum-Dorp | 152 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 25.000 | |
| De Warande 63 Driebergen-Zuidwest | 130 | C | € 600.000 |
+€ 11.700
1 stap(pen)
|
€ 611.700 | € -38.300 | |
| Uilenkamp 25 Driebergen-Zuidwest | 123 | C | € 585.000 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 596.070 | € -53.930 | |
| Appelgaard 6 Doorn-Zuidoost | 134 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -55.000 | |
| Koenestraat 86 Amerongen-Dorp | 123 | B | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 75.000 | |
| In de west 14 Amerongen-Dorp | 146 | A+++ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 75.000 | |
| Kastanjelaan 41 Maarn-Dorp | 115 | C | € 549.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 559.350 | € -90.650 | |
| de Beaufortweg 32 Doorn-Zuidoost | 157 | C | € 750.000 |
+€ 14.130
1 stap(pen)
|
€ 764.130 | +€ 114.130 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koenestraat 86 Amerongen-Dorp | 123 | 5 | B | € 725.000 | € 5.894 |
| De Warande 63 Driebergen-Zuidwest | 130 | 5 | C | € 600.000 | € 4.615 |
| Appelgaard 6 Doorn-Zuidoost | 134 | 5 | A | € 595.000 | € 4.440 |
| Uilenkamp 25 Driebergen-Zuidwest | 123 | 6 | C | € 585.000 | € 4.756 |
| Kastanjelaan 41 Maarn-Dorp | 115 | 4 | C | € 549.000 | € 4.774 |
| De Oude Kolk 9 Leersum-Dorp | 125 | 5 | A | € 439.000 | € 3.512 |
| In de west 14 Amerongen-Dorp | 146 | 4 | A+++ | € 725.000 | € 4.966 |
| de Wetstein Pfisterlaan 32 Driebergen-Noord | 136 | 5 | E | € 925.000 | € 6.801 |
| Nieuwe Steeg 47 Leersum-Dorp | 152 | 5 | A | € 675.000 | € 4.441 |
| Scholekster 41 Driebergen-West | 136 | 5 | C | € 950.000 | € 6.985 |
| Hendrik Kraemerlaan 30 Driebergen-West | 92 | 5 | C | € 495.000 | € 5.380 |
| de Beaufortweg 32 Doorn-Zuidoost | 157 | 6 | C | € 750.000 | € 4.777 |