house · resale
Rozenkamp 22
7151VN Eibergen · Bronbeek-Rozenkamp · wijk Wijk 01 Eibergen · Berkelland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 351 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Scheers Roes Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Berkelland met 93–172 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-4.1% t.o.v. mediaan van € 3.724/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Berkelland
| Inwoners | 1.065 |
|---|---|
| Dichtheid | 5417 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 314.000 deze listing +51% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18590113
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Op d'n Esch — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.77 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.85 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.97 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Boting-Klomp — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria Roma — 0.87 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 102.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.660 per jaar (~€ 222/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.490 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2261 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~798 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 532 per jaar en 532 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en pelletkachel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Bosch (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 586 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Berkelland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoornhorststraat 2 Beltrum | 160 | D | € 449.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 474.600 | € -400 | |
| Beltrumseweg 63 Bronbeek-Rozenkamp | 137 | C | € 495.000 |
+€ 12.330
1 stap(pen)
|
€ 507.330 | +€ 32.330 | |
| Bonenkamp 19 Rekken | 128 | C | € 515.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 526.520 | +€ 51.520 | |
| Hupselseweg 9 Zuivelfabriek | 124 | C | € 397.500 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 408.660 | € -66.340 | |
| Prins Bernhardstraat 5 Prins Bernhardstraat eo | 138 | A | € 547.500 | +€ 0 | € 547.500 | +€ 72.500 | |
| Gantvoort 40 De Kamp-Spilbroek | 102 | C | € 386.000 |
+€ 9.180
1 stap(pen)
|
€ 395.180 | € -79.820 | |
| Haaksbergseweg 95 Verspreide huizen Neede | 108 | G | € 535.000 |
+€ 31.320
5 stap(pen)
|
€ 566.320 | +€ 91.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beltrumseweg 63 Bronbeek-Rozenkamp | 137 | 7 | C | € 495.000 | € 3.613 |
| Bonenkamp 19 Rekken | 128 | 5 | C | € 515.000 | € 4.023 |
| Prins Bernhardstraat 5 Prins Bernhardstraat eo | 138 | 5 | A | € 547.500 | € 3.967 |
| G.L.Rutgersweg 55 Noordijk | 136 | 6 | C | € 349.500 | € 2.570 |
| Hupselseweg 9 Zuivelfabriek | 124 | 5 | C | € 397.500 | € 3.206 |
| Melkweg 8 Zuivelfabriek | 139 | 5 | C | € 595.000 | € 4.281 |
| Lijsterstraat 63 Hofmaat | 137 | 5 | C | € 325.000 | € 2.372 |
| Hoornhorststraat 2 Beltrum | 160 | 6 | D | € 449.000 | € 2.806 |
| Haaksbergseweg 95 Verspreide huizen Neede | 108 | 5 | G | € 535.000 | € 4.954 |
| Scholten-Hofmansbrink 39 Simmelink Zuid | 114 | 5 | B | € 299.000 | € 2.623 |
| Gantvoort 40 De Kamp-Spilbroek | 102 | 5 | C | € 386.000 | € 3.784 |
| Jan Dimmendaalstraat 16 Smidsbrink | 99 | 5 | D | € 335.000 | € 3.384 |