apartment · resale
Paradijslaan 130
3034ST Rotterdam · Nieuw Crooswijk · wijk Kralingen-Crooswijk · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 140 apartments in Rotterdam met 50–93 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 74e percentiel (+11.6% t.o.v. mediaan van € 5.163/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 4.200 |
|---|---|
| Dichtheid | 3305 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 403.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 79% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990836
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IBS Noen — 0.21 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Klimop Oude Noorden — 0.86 km |
| Supermarkt | DAS supermarkt — 0.45 km · 25 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Rusthof — 0.33 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Rotterdam Noord — 0.88 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek Kralingen — 2.03 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Noord — 0.98 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetcafé De Punt — 0.32 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.152 per jaar (~€ 96/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.077 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~936 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~288 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1904 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 257 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hondiusstraat 10 Middelland | 74 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € 0 | |
| Noorderhavenkade 31 Blijdorp | 75 | D | € 395.000 |
+€ 20.250
3 stap(pen)
|
€ 415.250 | +€ 250 | |
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | C | € 399.500 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 414.100 | € -900 | |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | C | € 399.500 |
+€ 13.800
2 stap(pen)
|
€ 413.300 | € -1.700 | |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | A | € 410.000 | +€ 0 | € 410.000 | € -5.000 | |
| Roentgenstraat 129 Feijenoord | 63 | A+++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 10.000 | |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | B | € 395.000 |
+€ 8.140
1 stap(pen)
|
€ 403.140 | € -11.860 | |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | B | € 395.000 |
+€ 7.370
1 stap(pen)
|
€ 402.370 | € -12.630 | |
| Witte de Withstraat 19 Cool | 65 | C | € 389.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 402.000 | € -13.000 | |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | D | € 385.000 |
+€ 16.740
3 stap(pen)
|
€ 401.740 | € -13.260 | |
| Mathenesserlaan 374 Nieuwe Westen | 72 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -15.000 | |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -16.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | 3 | C | € 399.500 | € 5.473 |
| Hondiusstraat 10 Middelland | 74 | 3 | A | € 415.000 | € 5.608 |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | 3 | B | € 395.000 | € 5.338 |
| Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek | 75 | 3 | C | € 425.000 | € 5.667 |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | 3 | C | € 399.500 | € 5.790 |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | 3 | B | € 395.000 | € 5.896 |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | 3 | C | € 369.500 | € 5.434 |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | 3 | A | € 365.000 | € 5.448 |
| Van der Horststraat 6 Blijdorp | 66 | 3 | C | € 449.500 | € 6.811 |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | 3 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Mathenesserlaan 374 Nieuwe Westen | 72 | 2 | A | € 400.000 | € 5.556 |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | 3 | D | € 350.000 | € 5.224 |