house · resale
Jan Luykenstraat 104
2026AJ Haarlem · Roemer Visscherbuurt · wijk Vondelkwartier · Haarlem
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 129 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Schaaf & Kooijmans Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 houses in Haarlem met 73–136 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+5.9% t.o.v. mediaan van € 6.015/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.425 |
|---|---|
| Dichtheid | 11736 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 494.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Dolfijn — 0.17 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.81 km |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.36 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Catharinahuis — 0.78 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Waas, Voskuilen & Lijten — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 0.43 km |
| OV-station | Santpoort Zuid — 1.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Toko Bandoeng — 0.49 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 143.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.334 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1365 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~420 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1937 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | VHR ketel (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 346 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | € 0 | |
| Delistraat 90 Soendabuurt | 116 | C | € 650.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 673.200 | +€ 4.200 | |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | D | € 625.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 655.510 | € -13.490 | |
| Spaarnhovenstraat 4 Weltevredenbuurt | 111 | C | € 625.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 647.200 | € -21.800 | |
| Rijksstraatweg 463 Rivierenbuurt | 126 | B | € 695.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 708.860 | +€ 39.860 | |
| Ooievaarstraat 23 Nachtegaalbuurt | 126 | B | € 700.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 713.860 | +€ 44.860 | |
| Rijnstraat 76 Rivierenbuurt | 111 | C | € 595.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 617.200 | € -51.800 | |
| Pol 40 Oud Spaarndam | 80 | C | € 600.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 616.000 | € -53.000 | |
| Bouwlustplaats 9 Schoolenaer | 131 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 56.000 | |
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | E | € 575.000 |
+€ 35.310
4 stap(pen)
|
€ 610.310 | € -58.690 | |
| Bisschop Luwunstraat 4 Zuiderpolder-zuid | 119 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -69.000 | |
| Oranjeboomstraat 73 Leidsebuurt-oost | 89 | C | € 575.000 |
+€ 17.800
2 stap(pen)
|
€ 592.800 | € -76.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | 5 | E | € 575.000 | € 5.374 |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | 5 | D | € 625.000 | € 5.531 |
| Burgwal 23 Burgwal | 101 | 5 | C | € 785.000 | € 7.772 |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | 5 | C | € 750.000 | € 6.522 |
| Spaarnhovenstraat 4 Weltevredenbuurt | 111 | 4 | C | € 625.000 | € 5.631 |
| Korte Wolstraat 9 Vijfhoek | 108 | 5 | C | € 825.000 | € 7.639 |
| Duitslandlaan 16 Landenbuurt | 105 | 5 | E | € 500.000 | € 4.762 |
| Rijnstraat 76 Rivierenbuurt | 111 | 6 | C | € 595.000 | € 5.360 |
| Duitslandlaan 72 Landenbuurt | 110 | 5 | C | € 500.000 | € 4.545 |
| Siriusstraat 9 Sterrenbuurt | 114 | 6 | B | € 735.000 | € 6.447 |
| Alphons Ariënsstraat 4 Archimedesbuurt | 110 | 5 | C | € 490.000 | € 4.455 |
| Bisschop Luwunstraat 4 Zuiderpolder-zuid | 119 | 5 | A | € 600.000 | € 5.042 |