Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 148 m² |
| Perceel | 213 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Steenhuis Makelaars Zuidhorn (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Groningen met 103–192 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-14.1% t.o.v. mediaan van € 3.931/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 5.955 |
|---|---|
| Dichtheid | 7779 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 241.000 deze listing +107% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 76% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Sterrensteen — 0.18 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Toermalijn — 0.19 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Held — 0.54 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 3.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zernike Noord — 2.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bamboe Garden — 0.41 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 148 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.072 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.560 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1628 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.H. Diemerstraat 16 Hoornse Meer | 121 | A | € 489.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 498.680 | € -1.320 | |
| Halshoek 8 De Zeilen | 115 | A++++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -5.000 | |
| Gerbrand Bakkerstraat 20 Gorechtbuurt | 113 | B | € 485.000 |
+€ 21.470
2 stap(pen)
|
€ 506.470 | +€ 6.470 | |
| Van Deyssellaan 21 De Wijert-Zuid | 131 | A | € 500.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 510.480 | +€ 10.480 | |
| Van Veldekelaan 2 Haren-Zuidwest | 148 | A+ | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | +€ 15.000 | |
| Eckhartstraat 25 Gravenburg | 129 | A | € 469.500 |
+€ 10.320
1 stap(pen)
|
€ 479.820 | € -20.180 | |
| J.F. Kennedystraat 7 Hoornse Meer | 130 | A | € 469.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 479.400 | € -20.600 | |
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 63 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 104 | D | € 440.000 |
+€ 36.400
4 stap(pen)
|
€ 476.400 | € -23.600 | |
| Bandoengstraat 15 Indische buurt | 123 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -25.000 | |
| Ribesstraat 14 Selwerd | 135 | C | € 435.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 472.800 | € -27.200 | |
| Arteveldestraat 2 Hoogkerk Dorp | 151 | D | € 475.000 |
+€ 52.850
4 stap(pen)
|
€ 527.850 | +€ 27.850 | |
| Multatulilaan 38 Haren-Zuidwest | 122 | B | € 425.000 |
+€ 23.180
2 stap(pen)
|
€ 448.180 | € -51.820 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Veldekelaan 2 Haren-Zuidwest | 148 | 6 | A+ | € 515.000 | € 3.480 |
| Lunettenhof 33 De Linie | 153 | 6 | A | € 589.000 | € 3.850 |
| Arteveldestraat 2 Hoogkerk Dorp | 151 | 5 | D | € 475.000 | € 3.146 |
| Weg voor de Jagerskampen 34 Haren-Zuidoost | 143 | 5 | C | € 525.000 | € 3.671 |
| Hendrik Westerstraat 16 Ten Boer Dorp | 139 | 6 | C | € 399.500 | € 2.874 |
| J.F. Kennedystraat 7 Hoornse Meer | 130 | 6 | A | € 469.000 | € 3.608 |
| Ranonkelstraat 48 Selwerd | 133 | 6 | C | € 410.000 | € 3.083 |
| J.M. den Uylstraat 61 Hoornse Meer | 131 | 6 | A | € 415.000 | € 3.168 |
| Ribesstraat 14 Selwerd | 135 | 5 | C | € 435.000 | € 3.222 |
| Van Deyssellaan 21 De Wijert-Zuid | 131 | 5 | A | € 500.000 | € 3.817 |
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | 5 | A | € 595.000 | € 3.766 |
| Fultsemaheerd 95 Beijum-Oost | 151 | 5 | B | € 385.000 | € 2.550 |