Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 400 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hup & Fidom Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Midden-Drenthe met 93–172 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-9.7% t.o.v. mediaan van € 3.571/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Midden-Drenthe
| Inwoners | 9.345 |
|---|---|
| Dichtheid | 1670 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 320.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17310000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Harm Smeenge — 0.1 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Beilen — 0.93 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Booster — 0.42 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.048 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.261 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.256 per jaar (~€ 355/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.403 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3724 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1596 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.128 per jaar en 1995 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1930 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha HR (gas gestookt uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 499 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Midden-Drenthe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veenakker 46 Beilen | 119 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -4.000 | |
| Boerkamp 52 Westerbork | 138 | C | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 10.000 | |
| Nijland 9 Beilen | 148 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 21.000 | |
| Brunstingerstraat 36 Beilen | 104 | E | € 450.000 |
+€ 6.240
1 stap(pen)
|
€ 456.240 | +€ 27.240 | |
| Weglangen 39 Westerbork | 101 | E | € 389.000 |
+€ 6.060
1 stap(pen)
|
€ 395.060 | € -33.940 | |
| Tramweg 2 Smilde-Centrum | 138 | E | € 375.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 383.280 | € -45.720 | |
| Lindelaan 19 Westerbork | 96 | G | € 350.000 |
+€ 12.480
3 stap(pen)
|
€ 362.480 | € -66.520 | |
| Hoofdweg 178 Bovensmilde-Centrum | 168 | C | € 499.500 | +€ 0 | € 499.500 | +€ 70.500 | |
| Diepmaat 13 Westerbork | 164 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | +€ 80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boerkamp 52 Westerbork | 138 | 5 | C | € 439.000 | € 3.181 |
| Tramweg 2 Smilde-Centrum | 138 | 4 | E | € 375.000 | € 2.717 |
| Veenakker 46 Beilen | 119 | 6 | C | € 425.000 | € 3.571 |
| Nijland 9 Beilen | 148 | 4 | B | € 450.000 | € 3.041 |
| Brunstingerstraat 36 Beilen | 104 | 5 | E | € 450.000 | € 4.327 |
| Diepmaat 13 Westerbork | 164 | 5 | A | € 509.000 | € 3.104 |
| Halerweg 13 Verspreide huizen Zwiggelte | 156 | 6 | E | € 575.000 | € 3.686 |
| Weglangen 39 Westerbork | 101 | 4 | E | € 389.000 | € 3.851 |
| Verlengde Middenraai 53 Nieuw-Balinge | 158 | 6 | A | € 575.000 | € 3.639 |
| Hoofdweg 178 Bovensmilde-Centrum | 168 | 6 | C | € 499.500 | € 2.973 |
| Lindelaan 19 Westerbork | 96 | 4 | G | € 350.000 | € 3.646 |
| Rozenstraat 9 Bovensmilde-Centrum | 97 | 4 | C | € 295.000 | € 3.041 |