house · resale
Frederiksveld 15
2151LP Nieuw-Vennep · Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid · wijk Nieuw-Vennep · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 123 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hier makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 55 houses in Haarlemmermeer met 82–153 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-10.2% t.o.v. mediaan van € 4.721/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 8.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 7670 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 503.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940237
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wikkeling — 0.44 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.56 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Getsewoud — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk M.Kenters — 0.54 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nieuw Vennep — 2.49 km |
| Restaurant | Golden Corn — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.544 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 395 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joke Smitstraat 10 Hoofddorp Toolenburg Oost | 90 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -5.000 | |
| Söderblomstraat 27 Hoofddorp Pax West | 101 | B | € 495.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 506.110 | +€ 6.110 | |
| Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost | 110 | B | € 495.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 507.100 | +€ 7.100 | |
| Rosa Spierstraat 38 Hoofddorp Toolenburg Oost | 112 | B | € 495.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 507.320 | +€ 7.320 | |
| Schweitzerstraat 164 Hoofddorp Pax West | 113 | C | € 495.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 517.600 | +€ 17.600 | |
| Ribesstraat 48 Lisserbroek | 103 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -21.000 | |
| Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost | 109 | C | € 500.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 521.800 | +€ 21.800 | |
| Schipholweg 853 Boesingheliede | 98 | D | € 450.000 |
+€ 26.460
3 stap(pen)
|
€ 476.460 | € -23.540 | |
| Graan voor Visch 18044 Hoofddorp Graan voor Visch | 119 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Maria Tesselschadelaan 81 Hoofddorp Toolenburg Oost | 120 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Heideveld 50 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 109 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -25.000 | |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 519.000 |
+€ 16.895
2 stap(pen)
|
€ 535.895 | +€ 35.895 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schweitzerstraat 164 Hoofddorp Pax West | 113 | 4 | C | € 495.000 | € 4.381 |
| Marga Klompésingel 58 Hoofddorp Toolenburg Oost | 117 | 4 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Rosa Spierstraat 38 Hoofddorp Toolenburg Oost | 112 | 4 | B | € 495.000 | € 4.420 |
| Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek | 119 | 5 | C | € 515.000 | € 4.328 |
| Graan voor Visch 18044 Hoofddorp Graan voor Visch | 119 | 5 | A | € 525.000 | € 4.412 |
| Maria Tesselschadelaan 81 Hoofddorp Toolenburg Oost | 120 | 5 | A | € 525.000 | € 4.375 |
| Catharina van Rennesstraat 21 Hoofddorp Toolenburg Oost | 126 | 4 | B | € 585.000 | € 4.643 |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | 5 | C | € 550.000 | € 4.622 |
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | 5 | A | € 550.000 | € 4.622 |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | 5 | A | € 545.000 | € 4.504 |
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | 5 | A | € 549.000 | € 4.575 |