apartment · resale
Rijswijkse Landingslaan 154
2497TD Den Haag · Waterbuurt · wijk Wijk 42 Ypenburg · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Claassen & Partners Verkoopmakelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Den Haag met 56–105 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+18.1% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Rijswijkse Landingslaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Rijswijkse Landingslaan 444 | 113 | A | € 499.500 | € 4.420 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 5662 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184214
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool Ypenburg — 0.28 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf De Torteltuin / Buitenschoolse Opvang Krullevaar — 0.57 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.5 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ypenburg — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Zorgpunt Ypenburg — 0.39 km |
| Ziekenhuis | GGZ Delfland — 1.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Ypenburg — 2.66 km |
| Restaurant | Kyoju — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.620 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.283 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1377 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~486 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 324 per jaar en 324 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 249 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Binckhorstlaan 315 Binckhorst | 79 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | C | € 435.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 442.020 | € -7.980 | |
| Asterstraat 53 Bloemenbuurt-Oost | 79 | A | € 439.500 | +€ 0 | € 439.500 | € -10.500 | |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | D | € 425.000 |
+€ 11.680
2 stap(pen)
|
€ 436.680 | € -13.320 | |
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | C | € 425.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 432.470 | € -17.530 | |
| Abrikozenstraat 62 Eykenduinen | 81 | C | € 425.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 432.290 | € -17.710 | |
| Van Aerssenstraat 109 Statenkwartier | 75 | C | € 425.000 |
+€ 6.750
1 stap(pen)
|
€ 431.750 | € -18.250 | |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 19.000 | |
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Heelsumstraat 116 Oostbroek-Noord | 80 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Soestdijksekade 25 Leyenburg | 86 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Binckhorstlaan 315 Binckhorst | 79 | 3 | A | € 450.000 | € 5.696 |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | 3 | A | € 469.000 | € 5.937 |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | 3 | C | € 435.000 | € 5.577 |
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | 3 | C | € 485.000 | € 6.062 |
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | 3 | A | € 425.000 | € 5.449 |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | 3 | B | € 450.000 | € 5.844 |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | 3 | E | € 400.000 | € 4.938 |
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | 3 | A | € 499.000 | € 5.940 |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | 3 | C | € 399.000 | € 5.115 |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | 3 | G | € 395.000 | € 4.702 |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | 3 | A | € 385.000 | € 4.936 |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | 3 | F | € 400.000 | € 4.651 |