Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LOFT MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Arnhem met 84–156 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 2e percentiel (-21.2% t.o.v. mediaan van € 3.968/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Hofsingel
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Hofsingel 215 | 123 | C | € 415.000 | € 3.374 |
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 1.635 |
|---|---|
| Dichtheid | 4520 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 258.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02021815
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Mozaïek — 0.6 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.87 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Huissen B.V — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk S. Broens — 1.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Great Wall — 0.92 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.400 per jaar (~€ 200/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.990 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2040 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~720 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 480 per jaar en 480 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1970 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 403 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Socratesstraat 13 Rijkerswoerd-West | 98 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Schuttersbergplein 38 Geitenkamp | 90 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Kamillelaan 79 Kamillehof | 99 | D | € 349.500 |
+€ 15.840
2 stap(pen)
|
€ 365.340 | € -9.660 | |
| Koewei 8 Elderhof | 109 | C | € 375.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 384.810 | +€ 9.810 | |
| Glenn Millerstraat 68 Rijkerswoerd-West | 106 | A | € 397.500 | +€ 0 | € 397.500 | +€ 22.500 | |
| Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost | 113 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 24.000 | |
| Wildenborglaan 21 Over het Lange Water | 115 | C | € 389.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 399.350 | +€ 24.350 | |
| Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost | 120 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 25.000 | |
| Zwanebloemlaan 55 Immerloo I | 84 | E | € 325.000 |
+€ 18.480
3 stap(pen)
|
€ 343.480 | € -31.520 | |
| Alkmaarsingel 328 Elderhof | 108 | C | € 400.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 409.720 | +€ 34.720 | |
| Oosterhoutstraat 79 De Laar-West | 130 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 40.000 | |
| Darwinstraat 18 Rijkerswoerd-West | 100 | B | € 420.000 | +€ 0 | € 420.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost | 120 | 5 | A | € 400.000 | € 3.333 |
| Wildenborglaan 21 Over het Lange Water | 115 | 5 | C | € 389.000 | € 3.383 |
| Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost | 113 | 5 | A | € 399.000 | € 3.531 |
| Oosterhoutstraat 79 De Laar-West | 130 | 5 | A | € 415.000 | € 3.192 |
| Oldorphof 9 Vredenburg | 129 | 5 | C | € 429.500 | € 3.329 |
| Alkmaarsingel 328 Elderhof | 108 | 5 | C | € 400.000 | € 3.704 |
| Hofsingel 215 't Duifje | 123 | 4 | C | € 415.000 | € 3.374 |
| Koewei 20 Elderhof | 125 | 6 | A | € 432.500 | € 3.460 |
| Koewei 8 Elderhof | 109 | 6 | C | € 375.000 | € 3.440 |
| Grevelingen 16 Presikhaaf II | 115 | 6 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum | 112 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.241 |
| Glenn Millerstraat 68 Rijkerswoerd-West | 106 | 6 | A | € 397.500 | € 3.750 |