Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 190 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | TQ Makelaars Breda-Ulvenhout (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Breda met 86–161 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-7.8% t.o.v. mediaan van € 4.331/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 3.455 |
|---|---|
| Dichtheid | 5364 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 431.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580504
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS De Boomgaard — 0.33 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.65 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.65 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bakers & Verhaegen — 1.15 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 3.71 km |
| OV-station | Breda-Prinsenbeek — 2.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jade Garden — 0.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.984 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.528 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1612 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~496 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remaha (2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 438 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | C | € 469.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 490.600 | € -4.400 | |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | € -5.000 | |
| Cornelis Florisstraat 10 Geeren-noord | 117 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -6.000 | |
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -16.000 | |
| Valkenierslaan 205 Blauwe Kei | 99 | F | € 475.000 |
+€ 36.630
5 stap(pen)
|
€ 511.630 | +€ 16.630 | |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | C | € 495.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 515.800 | +€ 20.800 | |
| Hoge Hil 8 Heksenwiel | 116 | C | € 500.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 523.200 | +€ 28.200 | |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -30.000 | |
| Hondsdonk 15 Gageldonk | 137 | B | € 449.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 464.070 | € -30.930 | |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | B | € 450.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 461.990 | € -33.010 | |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | C | € 425.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 449.600 | € -45.400 | |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | D | € 415.000 |
+€ 31.050
3 stap(pen)
|
€ 446.050 | € -48.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | 4 | A | € 479.000 | € 4.059 |
| Cornelis Florisstraat 10 Geeren-noord | 117 | 4 | A | € 489.000 | € 4.179 |
| Hoge Hil 8 Heksenwiel | 116 | 4 | C | € 500.000 | € 4.310 |
| Mastbosstraat 103 Princenhage | 133 | 4 | C | € 550.000 | € 4.135 |
| Argusvlinder 48 Westerpark | 125 | 5 | C | € 545.000 | € 4.360 |
| Rakehof 27 Prinsenbeek | 131 | 4 | B | € 592.500 | € 4.523 |
| Kapelstraat 89 Prinsenbeek | 127 | 5 | C | € 550.000 | € 4.331 |
| Haagweg 204 Tuinzigt | 110 | 4 | C | € 535.000 | € 4.864 |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | 5 | A | € 465.000 | € 4.115 |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | 5 | D | € 415.000 | € 3.609 |