Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 195 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dunning Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Groningen met 71–132 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+5.6% t.o.v. mediaan van € 3.947/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 4.250 |
|---|---|
| Dichtheid | 3860 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 401.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00141800
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | GBS Het Mozaïek — 0.06 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Stichting Kinderopvang Haren — 0.6 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.34 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | UMCG-Beatrixoord — 2.28 km |
| OV-station | Haren — 0.76 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.165 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 361 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kramerstraat 10 De Hunze | 112 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Froukemaheerd 188 Beijum-Oost | 126 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Wilsstraat 20 De Hunze | 109 | B | € 410.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 421.990 | € -3.010 | |
| Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt | 79 | C | € 400.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 415.800 | € -9.200 | |
| J.M. den Uylstraat 61 Hoornse Meer | 131 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -10.000 | |
| Mellenssteeg 55 Oosterhaar | 115 | C | € 415.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 438.000 | +€ 13.000 | |
| Multatulilaan 38 Haren-Zuidwest | 122 | B | € 425.000 |
+€ 13.420
1 stap(pen)
|
€ 438.420 | +€ 13.420 | |
| Eemswaard 27 Ruischerwaard | 90 | B | € 400.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 409.900 | € -15.100 | |
| Fossemaheerd 75 Beijum-West | 120 | C | € 385.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 409.000 | € -16.000 | |
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | E | € 375.000 |
+€ 31.350
4 stap(pen)
|
€ 406.350 | € -18.650 | |
| Zonland 13 Drielanden | 108 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 20.000 | |
| Lageweg 25 Thesinge | 132 | G | € 350.000 |
+€ 52.800
6 stap(pen)
|
€ 402.800 | € -22.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 63 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 104 | 5 | D | € 440.000 | € 4.231 |
| Dragonstraat 85 Ulgersmaborg | 103 | 5 | A | € 395.000 | € 3.835 |
| Rubensstraat 63 Schildersbuurt | 103 | 5 | C | € 465.000 | € 4.515 |
| Wilsstraat 20 De Hunze | 109 | 5 | B | € 410.000 | € 3.761 |
| Iepenlaan 19 Selwerd | 97 | 5 | A | € 375.000 | € 3.866 |
| Aduarderdiepsterweg 3 Zuidwending | 98 | 5 | C | € 369.000 | € 3.765 |
| Kramerstraat 10 De Hunze | 112 | 5 | A | € 425.000 | € 3.795 |
| Zonland 13 Drielanden | 108 | 4 | A | € 445.000 | € 4.120 |
| Eemswaard 27 Ruischerwaard | 90 | 5 | B | € 400.000 | € 4.444 |
| Mellenssteeg 55 Oosterhaar | 115 | 5 | C | € 415.000 | € 3.609 |
| Gerbrand Bakkerstraat 20 Gorechtbuurt | 113 | 5 | B | € 485.000 | € 4.292 |
| Humsterlandlaan 11 De Buitenhof | 107 | 4 | A | € 485.000 | € 4.533 |