Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 67 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lokkerbol NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 122 apartments in Rotterdam met 46–87 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+11.9% t.o.v. mediaan van € 5.267/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.225 |
|---|---|
| Dichtheid | 13073 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 456.000 deze listing -13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991085
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Schalm — 0.24 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdam — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.54 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Katendrecht — 0.07 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Katendrecht — 0.07 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.58 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Maashaven — 0.89 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Verhalenhuis Belvedere — 0.24 km · 45 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 67 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.340 per jaar (~€ 112/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.998 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1139 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~402 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 268 per jaar en 268 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Eneco (gas gestookt uit 2015, huur) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 214 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | D | € 385.000 |
+€ 9.920
2 stap(pen)
|
€ 394.920 | € -80 | |
| Witte de Withstraat 19 Cool | 65 | C | € 389.000 |
+€ 5.850
1 stap(pen)
|
€ 394.850 | € -150 | |
| Mathenesserlaan 374 Nieuwe Westen | 72 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Sonmansstraat 50 Blijdorp | 62 | C | € 395.000 |
+€ 5.580
1 stap(pen)
|
€ 400.580 | +€ 5.580 | |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -10.000 | |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | C | € 399.500 |
+€ 6.210
1 stap(pen)
|
€ 405.710 | +€ 10.710 | |
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | C | € 399.500 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 406.070 | +€ 11.070 | |
| Donker Curtiusstraat 20 Bergpolder | 74 | D | € 370.000 |
+€ 11.840
2 stap(pen)
|
€ 381.840 | € -13.160 | |
| Paradijslaan 130 Nieuw Crooswijk | 72 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 20.000 | |
| Marinestraat 15 Noordereiland | 68 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | 3 | C | € 399.500 | € 5.790 |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | 3 | C | € 369.500 | € 5.434 |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | 3 | A | € 365.000 | € 5.448 |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | 3 | A | € 385.000 | € 6.016 |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | 3 | D | € 350.000 | € 5.224 |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | 3 | D | € 350.000 | € 5.303 |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | 3 | A | € 395.000 | € 6.270 |
| Van der Horststraat 6 Blijdorp | 66 | 3 | C | € 449.500 | € 6.811 |
| Roentgenstraat 129 Feijenoord | 63 | 3 | A+++ | € 425.000 | € 6.746 |
| Van der Horststraat 7 Blijdorp | 62 | 3 | D | € 385.000 | € 6.210 |
| Paradijslaan 130 Nieuw Crooswijk | 72 | 3 | A | € 415.000 | € 5.764 |
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | 3 | C | € 329.000 | € 4.985 |