house · resale
Ceresstraat 26
2651NP Berkel en Rodenrijs · Rodenrijse Zoom · wijk Wijk 26 De Wadden · Lansingerland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 172 m² |
| Perceel | 262 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Lansingerland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Lansingerland met 120–223 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 25e percentiel (-11.5% t.o.v. mediaan van € 5.420/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lansingerland
| Inwoners | 2.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 7499 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 589.000 deze listing +40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16212611
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wolfert Lyceum — 0.45 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf De Paddestoel — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.71 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Adelheid — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | TLC Huisartsen — 0.73 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 5.1 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.35 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 't Waaltje — 0.39 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.939 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 170.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 172 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.720 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.082 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1204 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~172 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Warmtepomp |
| Warm water | Zonneboiler en zonnecollectoren |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 686 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Lansingerland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veersemeerstraat 39 Merenbuurt | 171 | A | € 750.000 |
+€ 51.300
3 stap(pen)
|
€ 801.300 | € -23.700 | |
| Vleugelvaren 5 Bergsche Ackers | 160 | A++ | € 850.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 855.760 | +€ 30.760 | |
| Caro van Eyckstraat 11 Toneelbuurt | 143 | A+++ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -50.000 | |
| Vierlinghweg 47 Oosteindsche Ackers | 157 | A | € 839.000 |
+€ 47.100
3 stap(pen)
|
€ 886.100 | +€ 61.100 | |
| Harry Banninklaan 82 Gouden Hart | 124 | A | € 700.000 |
+€ 18.104
3 stap(pen)
|
€ 718.104 | € -106.896 | |
| Karel Jonckheerestraat 22 Gouden Uilbuurt | 156 | A+++ | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | +€ 125.000 | |
| Waddenweg 26 Rodenrijse Zoom | 160 | A++ | € 950.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 955.760 | +€ 130.760 | |
| Waghenaerdreef 38 Oosteindsche Ackers | 138 | A | € 650.000 |
+€ 41.400
3 stap(pen)
|
€ 691.400 | € -133.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Veersemeerstraat 39 Merenbuurt | 171 | 6 | A | € 750.000 | € 4.386 |
| Vierlinghweg 47 Oosteindsche Ackers | 157 | 6 | A | € 839.000 | € 5.344 |
| Waddenweg 26 Rodenrijse Zoom | 160 | 6 | A++ | € 950.000 | € 5.938 |
| Zuidersingel 77 Vlinderstrik | 173 | 6 | A+ | € 1.000.000 | € 5.780 |
| Vleugelvaren 5 Bergsche Ackers | 160 | 5 | A++ | € 850.000 | € 5.312 |
| Overbuurtseweg 14 Overbuurtse Polder | 167 | 5 | E | € 950.000 | € 5.689 |
| Anjerdreef 62 Bloemenbuurt | 162 | 7 | B | € 975.000 | € 6.019 |
| Karel Jonckheerestraat 22 Gouden Uilbuurt | 156 | 5 | A+++ | € 950.000 | € 6.090 |
| Caro van Eyckstraat 11 Toneelbuurt | 143 | 5 | A+++ | € 775.000 | € 5.420 |
| van Naeldwijcklaan 67 Oranjebuurt | 148 | 5 | B | € 595.000 | € 4.020 |
| Waghenaerdreef 38 Oosteindsche Ackers | 138 | 7 | A | € 650.000 | € 4.710 |
| Rodenrijseweg 357 Bonfut | 187 | 6 | D | € 1.295.000 | € 6.925 |