apartment · resale
Juliana van Stolbergstraat 49
1055RL Amsterdam · Landlust-Noord · wijk Landlust · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 55 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Scholten Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 185 apartments in Amsterdam met 38–71 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+5.1% t.o.v. mediaan van € 8.654/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.340 |
|---|---|
| Dichtheid | 23898 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 407.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EE04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Boomgaard — 0.35 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | het groeibos — 0.07 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.06 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Landlust — 0.03 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sanitas — 1.04 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.43 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Vlugtlaan — 1.24 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Marhaba — 0.01 km · 33 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 55 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 880 per jaar (~€ 73/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.460 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~715 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~220 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1937 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Elektrische verwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 174 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuipersstraat 149 Van der Helstpleinbuurt | 51 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Jacob van Lennepkade 336 Lootsbuurt | 53 | C | € 495.000 |
+€ 10.600
2 stap(pen)
|
€ 505.600 | +€ 5.600 | |
| Westlandgracht 179 Aalsmeerwegbuurt-West | 54 | C | € 495.000 |
+€ 10.800
2 stap(pen)
|
€ 505.800 | +€ 5.800 | |
| Baffinstraat 35 Balboaplein e.o. | 55 | B | € 500.000 |
+€ 6.050
1 stap(pen)
|
€ 506.050 | +€ 6.050 | |
| Van Hogendorpstraat 137 Fannius Scholtenbuurt | 55 | B | € 500.000 |
+€ 6.050
1 stap(pen)
|
€ 506.050 | +€ 6.050 | |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | C | € 495.000 |
+€ 11.200
2 stap(pen)
|
€ 506.200 | +€ 6.200 | |
| Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost | 57 | B | € 500.000 |
+€ 6.270
1 stap(pen)
|
€ 506.270 | +€ 6.270 | |
| Tweede Schinkelstraat 51 Schinkelbuurt-Noord | 57 | B | € 500.051 |
+€ 6.270
1 stap(pen)
|
€ 506.321 | +€ 6.321 | |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | B | € 485.000 |
+€ 6.710
1 stap(pen)
|
€ 491.710 | € -8.290 | |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | D | € 475.000 |
+€ 15.660
3 stap(pen)
|
€ 490.660 | € -9.340 | |
| Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest | 55 | D | € 475.000 |
+€ 14.850
3 stap(pen)
|
€ 489.850 | € -10.150 | |
| Henrick de Keijserstraat 23 Van der Helstpleinbuurt | 49 | C | € 480.000 |
+€ 9.800
2 stap(pen)
|
€ 489.800 | € -10.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Derde Schinkelstraat 2 Schinkelbuurt-Noord | 55 | 3 | C | € 500.000 | € 9.091 |
| Baffinstraat 35 Balboaplein e.o. | 55 | 3 | B | € 500.000 | € 9.091 |
| Van Hogendorpstraat 137 Fannius Scholtenbuurt | 55 | 3 | B | € 500.000 | € 9.091 |
| Westlandgracht 195 Aalsmeerwegbuurt-West | 55 | 3 | B | € 510.000 | € 9.273 |
| Des Présstraat 18 Bertelmanpleinbuurt | 54 | 3 | C | € 500.000 | € 9.259 |
| Westlandgracht 179 Aalsmeerwegbuurt-West | 54 | 3 | C | € 495.000 | € 9.167 |
| Leiduinstraat 35 Westlandgrachtbuurt | 55 | 3 | F | € 525.000 | € 9.545 |
| Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest | 55 | 3 | D | € 475.000 | € 8.636 |
| Sanderijnstraat 48 Erasmusparkbuurt-West | 56 | 3 | C | € 475.000 | € 8.482 |
| Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost | 57 | 3 | B | € 500.000 | € 8.772 |
| Borneostraat 18 Timorpleinbuurt-Noord | 57 | 3 | C | € 500.000 | € 8.772 |
| Oude-IJselstraat 26 IJselbuurt-West | 57 | 3 | D | € 525.000 | € 9.211 |