Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 109 m² |
| Perceel | 150 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LANA makelaars & taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in West Betuwe met 76–141 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 5e percentiel (-14.7% t.o.v. mediaan van € 4.464/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — West Betuwe
| Inwoners | 2.050 |
|---|---|
| Dichtheid | 3911 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 400.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19600003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | D'n Bogerd — 0.12 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn Prinses Máximaplein — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Kring apotheek Centrum — 1.31 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Plataan — 1.01 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Geldermalsen — 2.45 km |
| Restaurant | Napoli — 0.99 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 89.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.180 per jaar (~€ 182/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.163 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1853 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~654 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 436 per jaar en 436 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2021, huur |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 416 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in West Betuwe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Minstraat 16 Asperen Oude Kern | 95 | C | € 410.000 |
+€ 4.275
1 stap(pen)
|
€ 414.275 | € -725 | |
| Handelsweg 9 Verspreide huizen Tuil | 102 | A | € 429.000 | +€ 0 | € 429.000 | +€ 14.000 | |
| Wethouder Klerkstraat 52 Beesd Oost | 82 | C | € 375.000 |
+€ 7.380
1 stap(pen)
|
€ 382.380 | € -32.620 | |
| Slotstraat 28 Beesd Oost | 112 | C | € 459.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 469.080 | +€ 54.080 | |
| Hoge Sluisstraat 10 Waardenburg | 130 | C | € 460.000 |
+€ 11.700
1 stap(pen)
|
€ 471.700 | +€ 56.700 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bogert 17 Haaften | 112 | 5 | C | € 500.000 | € 4.464 |
| Slotstraat 28 Beesd Oost | 112 | 4 | C | € 459.000 | € 4.098 |
| Handelsweg 9 Verspreide huizen Tuil | 102 | 4 | A | € 429.000 | € 4.206 |
| Minstraat 16 Asperen Oude Kern | 95 | 4 | C | € 410.000 | € 4.316 |
| Sluimerskamp 8 Herwijnen | 127 | 5 | B | € 500.000 | € 3.937 |
| Hoge Sluisstraat 10 Waardenburg | 130 | 6 | C | € 460.000 | € 3.538 |
| Noorderhof 61 Meteren - De Plantage | 128 | 4 | A | € 535.000 | € 4.180 |
| Goudrenet 29 Geldermalsen Oost | 128 | 5 | C | € 585.000 | € 4.570 |
| Wethouder Klerkstraat 52 Beesd Oost | 82 | 4 | C | € 375.000 | € 4.573 |
| Hamaritilaan 1 Ophemert | 137 | 4 | A | € 550.000 | € 4.015 |
| Bulkstraat 15 Deil | 131 | 5 | C | € 625.000 | € 4.771 |
| Donjon 30 Waardenburg | 134 | 4 | A | € 598.000 | € 4.463 |