house · resale
Karel Glastra van Loonstraat 14
6515ZN Nijmegen · Ressen · wijk Nijmegen-Noord · Nijmegen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 180 m² |
| Perceel | 248 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Het Woonhart makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Nijmegen met 125–234 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 58e percentiel (+5.4% t.o.v. mediaan van € 4.401/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 4.095 |
|---|---|
| Dichtheid | 1361 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 546.000 deze listing +53% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680960
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum De Uitdaging — 0.54 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Nannies — 0.83 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 1.05 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Waal — 0.74 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Thermion — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek CWZ de Waalsprong — 0.9 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nijmegen Lent — 1.74 km |
| Restaurant | Brass — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.986 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 179.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 180 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.880 per jaar (~€ 240/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.226 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2340 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~720 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 684 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St. Agnetenweg 85 De Kamp | 147 | A+++ | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | € -10.000 | |
| Evertsenstraat 21 Bottendaal | 154 | C | € 785.000 |
+€ 30.800
2 stap(pen)
|
€ 815.800 | € -19.200 | |
| Berg en Dalseweg 218 Hengstdal | 167 | E | € 735.000 |
+€ 55.110
4 stap(pen)
|
€ 790.110 | € -44.890 | |
| Professor Schlichtingstraat 5 Galgenveld | 172 | C | € 875.000 |
+€ 34.400
2 stap(pen)
|
€ 909.400 | +€ 74.400 | |
| Albert Schweitzerlaan 94 Heijendaal | 145 | B | € 739.000 |
+€ 15.950
1 stap(pen)
|
€ 754.950 | € -80.050 | |
| Hazenkampseweg 22 Hazenkamp | 172 | C | € 895.000 |
+€ 34.400
2 stap(pen)
|
€ 929.400 | +€ 94.400 | |
| Postweg 37 Galgenveld | 163 | B | € 715.000 |
+€ 17.930
1 stap(pen)
|
€ 732.930 | € -102.070 | |
| Driehuizerweg 390 Brakkenstein | 142 | C | € 650.000 |
+€ 28.400
2 stap(pen)
|
€ 678.400 | € -156.600 | |
| Oude Nonnendaalseweg 194 Wolfskuil | 134 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -160.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Professor Schlichtingstraat 5 Galgenveld | 172 | 6 | C | € 875.000 | € 5.087 |
| Hazenkampseweg 22 Hazenkamp | 172 | 6 | C | € 895.000 | € 5.203 |
| Berg en Dalseweg 218 Hengstdal | 167 | 6 | E | € 735.000 | € 4.401 |
| Postweg 37 Galgenveld | 163 | 6 | B | € 715.000 | € 4.387 |
| Evertsenstraat 21 Bottendaal | 154 | 6 | C | € 785.000 | € 5.097 |
| Leuvensbroek 3343 't Broek | 158 | 6 | B | € 615.000 | € 3.892 |
| Schependomlaan 53 Hees | 156 | 5 | C | € 975.000 | € 6.250 |
| Weezenhof 2960 Weezenhof | 150 | 6 | C | € 625.000 | € 4.167 |
| St. Agnetenweg 85 De Kamp | 147 | 5 | A+++ | € 825.000 | € 5.612 |
| Donatellostraat 64 Lent | 147 | 6 | A++ | € 645.000 | € 4.388 |
| Albert Schweitzerlaan 94 Heijendaal | 145 | 5 | B | € 739.000 | € 5.097 |
| Holtgesbroek 1103 't Broek | 148 | 5 | A | € 595.000 | € 4.020 |