house · resale
Kemnalanden 27
7542HL Enschede · Stroinkslanden Noord-West · wijk Wijk 06 Enschede-Zuid · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 138 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bles & Van der Does (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Enschede met 93–174 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-28.7% t.o.v. mediaan van € 3.400/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 2.395 |
|---|---|
| Dichtheid | 4741 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 332.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 7% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530602
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Bomans — 0.53 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.57 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Stroinkslanden — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Saado — 0.59 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 2.67 km |
| Restaurant | Pizzeria Stroinkslanden — 0.6 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.680 per jaar (~€ 223/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.775 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2278 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~804 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 536 per jaar en 536 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Quinta (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 491 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boskamphoek 97 Helmerhoek-Zuid | 99 | A | € 330.000 | +€ 0 | € 330.000 | +€ 5.000 | |
| Holtwiklanden 32 Stroinkslanden-Zuid | 129 | B | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | € -6.000 | |
| Ypelobrink 200 Wesselerbrink Noord-West | 134 | D | € 295.000 |
+€ 21.440
2 stap(pen)
|
€ 316.440 | € -8.560 | |
| Meester De Wolfplein 8 Dorp Boekelo | 112 | B | € 339.000 | +€ 0 | € 339.000 | +€ 14.000 | |
| Bekspringhoek 127 Helmerhoek-Zuid | 109 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 | |
| Volthebrink 33 Wesselerbrink Noord-Oost | 120 | D | € 275.000 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 294.200 | € -30.800 | |
| Palembangstraat 35 Varvik-Diekman | 113 | C | € 350.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 360.170 | +€ 35.170 | |
| Hunzestraat 22 Deppenbroek | 122 | C | € 350.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 360.980 | +€ 35.980 | |
| Ribbeltsweg 5 De Laares | 104 | E | € 265.000 |
+€ 22.880
3 stap(pen)
|
€ 287.880 | € -37.120 | |
| Kokkelmanlanden 40 Stroinkslanden Noord-West | 113 | B | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 40.000 | |
| Stephensonstraat 11 Velve-Lindenhof | 100 | B | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 40.000 | |
| Willem Kalfstraat 30 Stadsveld-Noord-Bruggert | 104 | D | € 350.000 |
+€ 16.640
2 stap(pen)
|
€ 366.640 | +€ 41.640 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ypelobrink 200 Wesselerbrink Noord-West | 134 | 6 | D | € 295.000 | € 2.201 |
| Hunzestraat 22 Deppenbroek | 122 | 6 | C | € 350.000 | € 2.869 |
| Holtwiklanden 32 Stroinkslanden-Zuid | 129 | 5 | B | € 319.000 | € 2.473 |
| Kolmschotlanden 37 Stroinkslanden Noord-West | 135 | 5 | B | € 400.000 | € 2.963 |
| Perikplein 107 Getfert | 129 | 5 | A++ | € 400.000 | € 3.101 |
| Volthebrink 33 Wesselerbrink Noord-Oost | 120 | 5 | D | € 275.000 | € 2.292 |
| Meester De Wolfplein 8 Dorp Boekelo | 112 | 6 | B | € 339.000 | € 3.027 |
| Walkottelanden 13 Stroinkslanden Noord-Oost | 117 | 5 | A | € 375.000 | € 3.205 |
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.269 |
| Palembangstraat 35 Varvik-Diekman | 113 | 5 | C | € 350.000 | € 3.097 |
| Hertsmuntlaan 13 Eekmaat West | 125 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.400 |
| Kokkelmanlanden 40 Stroinkslanden Noord-West | 113 | 5 | B | € 365.000 | € 3.230 |