Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 134 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ancora Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Katwijk met 84–157 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-5.8% t.o.v. mediaan van € 4.955/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Katwijk
| Inwoners | 2.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 4062 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 470.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05370102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Pieter Groen College — 0.29 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.23 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.74 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rijnsoever — 0.7 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van den Berg — 1.0 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | LUMC Curium — 4.47 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.858 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 502 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Katwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saliënbos 2 Dorp | 107 | C | € 545.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 566.400 | +€ 1.400 | |
| Claudiusdreef 15 't Joght | 105 | B | € 525.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 536.550 | € -28.450 | |
| De Molenkamp 19 Frederiksoord-Zuid | 128 | B | € 500.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 514.080 | € -50.920 | |
| Boslaan 44 Westerhaghe | 121 | B | € 499.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 512.310 | € -52.690 | |
| Langevaart 2 Westerhaghe | 153 | C | € 599.000 |
+€ 30.600
2 stap(pen)
|
€ 629.600 | +€ 64.600 | |
| Cohortedreef 4 't Joght | 135 | B | € 619.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 633.850 | +€ 68.850 | |
| Burgemeester Lotsystraat 26 Dorp | 112 | C | € 615.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 637.400 | +€ 72.400 | |
| Zeester 45 Rijnsoever-Oost | 144 | A | € 639.000 | +€ 0 | € 639.000 | +€ 74.000 | |
| Van Baerlestraat 8 Hoornes-Oost | 111 | C | € 465.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 487.200 | € -77.800 | |
| Romeinenstraat 13 De Noord | 142 | C | € 619.000 |
+€ 28.400
2 stap(pen)
|
€ 647.400 | +€ 82.400 | |
| Parnassia 1 Zanderij | 127 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 110.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Molenkamp 19 Frederiksoord-Zuid | 128 | 6 | B | € 500.000 | € 3.906 |
| Boslaan 44 Westerhaghe | 121 | 5 | B | € 499.000 | € 4.124 |
| Van Baerlestraat 8 Hoornes-Oost | 111 | 6 | C | € 465.000 | € 4.189 |
| Burgemeester Lotsystraat 26 Dorp | 112 | 5 | C | € 615.000 | € 5.491 |
| Claudiusdreef 15 't Joght | 105 | 6 | B | € 525.000 | € 5.000 |
| Parnassia 1 Zanderij | 127 | 5 | A | € 675.000 | € 5.315 |
| Saliënbos 2 Dorp | 107 | 5 | C | € 545.000 | € 5.093 |
| Cohortedreef 4 't Joght | 135 | 5 | B | € 619.000 | € 4.585 |
| Zeester 45 Rijnsoever-Oost | 144 | 6 | A | € 639.000 | € 4.438 |
| Ambachtsherenstraat 18 't Duyfrak | 137 | 5 | A+ | € 695.000 | € 5.073 |
| Romeinenstraat 13 De Noord | 142 | 7 | C | € 619.000 | € 4.359 |
| F.A. Sesselersingel 13 't Duyfrak | 140 | 6 | A+ | € 745.000 | € 5.321 |