apartment · resale
Esplanade de Meer 76
1098WN Amsterdam · Park de Meer · wijk Middenmeer · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 96 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Scheffer Makelaardij B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 243 apartments in Amsterdam met 67–124 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 25e percentiel (-21.3% t.o.v. mediaan van € 7.871/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Esplanade de Meer
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Esplanade de Meer 130 | 129 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Esplanade de Meer 273 | 82 | A | € 550.000 | € 6.707 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.540 |
|---|---|
| Dichtheid | 5957 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 702.000 deze listing -15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MN08
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Octopus — 0.65 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.86 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Diemer Apotheek — 0.63 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Betondorp — 0.62 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.82 km |
| OV-station | Amsterdam Science Park — 0.94 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetcafe de Avonden — 0.27 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 96 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.536 per jaar (~€ 128/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.969 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1248 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~384 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 280 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJburglaan 1055 Ed Pelsterparkbuurt | 102 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Ottho Heldringstraat 200 Staalmanbuurt | 105 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Zeeburgerdijk 750 Zeeburgerdijk-Oost | 90 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 5.000 | |
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 5.000 | |
| Cornelis van Rijplantsoen 85 Dobbebuurt | 98 | B | € 575.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 585.780 | € -9.220 | |
| Geervliet 49 Buitenveldert-Oost-Midden | 86 | B | € 595.000 |
+€ 9.460
1 stap(pen)
|
€ 604.460 | +€ 9.460 | |
| IJplein 242 IJplein e.o. | 86 | B | € 575.000 |
+€ 9.460
1 stap(pen)
|
€ 584.460 | € -10.540 | |
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Conradstraat 132 Czaar Peterbuurt | 92 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Leuvenstraat 78 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 97 | C | € 550.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 569.400 | € -25.600 | |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | C | € 549.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 569.200 | € -25.800 | |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bos en Lommerplein 97 Robert Scottbuurt-West | 96 | 3 | A | € 635.000 | € 6.615 |
| Eva Besnyöstraat 527 Theo van Goghparkbuurt | 94 | 3 | A++ | € 550.000 | € 5.851 |
| Erich Salomonstraat 6 Joris Ivenspleinbuurt | 95 | 3 | A+ | € 525.000 | € 5.526 |
| Zeeburgerdijk 750 Zeeburgerdijk-Oost | 90 | 3 | A | € 600.000 | € 6.667 |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | 3 | A | € 535.000 | € 5.815 |
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | 3 | A | € 600.000 | € 6.742 |
| Bestevâerstraat 129 Landlust-Zuid | 93 | 3 | D | € 675.000 | € 7.258 |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | 3 | A | € 495.000 | € 5.156 |
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | 3 | A | € 490.000 | € 5.326 |
| Driedistelstraat 33 Buiksloterham-Zuid | 91 | 3 | A+++ | € 695.000 | € 7.637 |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | 3 | D | € 475.000 | € 4.948 |
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | 4 | A | € 575.000 | € 6.117 |